Wierzchnie spodnie damskie Compañero Weather Traveller

515,78 €
(2 194,18 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Part number
01-510-2136-0P
incl. 23% Tax
Compañero Weather Traveller to laminowany kombinezon przeciwdeszczowy do Compañero Summer Traveller lub dowolnego innego kombinezonu. Jego krój i konstrukcja są idealnie dopasowane do Compañero Summer Traveller. Oznacza to, że kombinezon ochronny może pozostać na swoim miejscu, a ochrona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi pojawia się na wierzchu. W ten sposób kombinezon z laminatu stanowi drugą warstwę Compañero World Traveller na chłodniejsze dni, deszcz, a nawet śnieg.

Cechy szczególne:
- Wentylacja poprzez 2 zamki błyskawiczne AquaSeal® z przodu i 1 zamek błyskawiczny z tyłu.
- Duże elementy odblaskowe zgodne z normą EN20471
- Długi zamek błyskawiczny umożliwiający połączenie kombinezonu w jedną całość
- Ochrona zbiornika
- Regulacja szerokości nogawek
- Regulowane mankiety
- Dodatkowe długie zamki błyskawiczne po zewnętrznej stronie spodni

Warto najpierw opróżnić kieszenie i umieścić niezbędne przedmioty w kieszeniach tego kombinezonu. Są one przestronne, łatwo dostępne i - oczywiście - wodoodporne! Touratech wybrał trójwarstwowy laminat GORE-TEX® (CORDURA®). W tym tekstylnym materiale kompozytowym wewnętrzna podszewka, najwyższej jakości oddychająca membrana GORE-TEX® i wytrzymała warstwa zewnętrzna są połączone w jedną tkaninę. Dzięki temu laminat nie jest zbyt gruby, nie wybrzusza się i zawsze dobrze przylega do ciała. Oczywiście najważniejszymi właściwościami kombinezonu są wiatro- i wodoodporność. A ponieważ trójwarstwowy laminat GORE-TEX® (CORDURA®) jest materiałem aktywnym, kombinezon jest w pełni oddychający.

Sprytne w Touratech Compañero World Traveller jest to, że wiatroszczelna i wodoodporna membrana stanowi zewnętrzną warstwę systemu odzieży. Przewiewny kombinezon letni utrzymuje wewnątrz poduszkę powietrzną, która działa jak podszewka termiczna. Dodatkowa warstwa izolacyjna, taka jak bielizna termoaktywna, jest potrzebna tylko w bardzo zimnych warunkach pogodowych. W zimowych warunkach docenimy również opcjonalny kołnierz przeciwwietrzny. Jak można się spodziewać, kurtka i spodnie kombinezonu membranowego mogą być również zapinane na zamek błyskawiczny. W przypadku noszenia kombinezonu z laminatu w niepewnych warunkach pogodowych wiosną lub jesienią, bezpiecznie zamykane zamki wentylacyjne zapewniają w razie potrzeby chłodzenie.

Wyjątkowo długie zamki błyskawiczne po zewnętrznej stronie spodni ułatwiają ich zakładanie i zdejmowanie nawet w butach. Dwukierunkowy zamek błyskawiczny jest również przydatny do sięgania do kieszeni spodni letnich. Dodatkowa ochrona membranowa na zewnętrznej i wewnętrznej stronie nogawki spodni chroni wysokiej jakości materiały przed brzydkimi śladami otarć od ramy motocykla i klamer butów.

Materiał:
Trójwarstwowy laminat GORE-TEX® (CORDURA®)
Zamki błyskawiczne YKK AquaSeal®.
Podszewka z siateczki (antybakteryjna)

Materiał wierzchni: CORDURA® 100% poliamid
Podszewka: 100% poliamid
Membrana: PTFE (politetrafluoroetylen)
Więcej informacji
Copyright © 2021