Wierzchnia kurtka damska Compañero Weather Traveller

774,17 €
(3 329,15 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Part number
01-510-2236-0P
incl. 23% Tax
Compañero Weather Traveller to laminowany kombinezon przeciwdeszczowy do Compañero Summer Traveller lub dowolnego innego kombinezonu. Jego krój i konstrukcja są idealnie dopasowane do Compañero Summer Traveller. Oznacza to, że kombinezon ochronny może pozostać na swoim miejscu, a ochrona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi pojawia się na wierzchu. W ten sposób kombinezon z laminatu stanowi drugą warstwę Compañero World Traveller na chłodniejsze dni, deszcz, a nawet śnieg.

Cechy szczególne:
- Wentylacja poprzez 2 zamki błyskawiczne AquaSeal® z przodu i 1 zamek błyskawiczny z tyłu.
- Duże elementy odblaskowe zgodne z normą EN20471
- Długi zamek błyskawiczny umożliwiający połączenie kombinezonu w jedną całość
- Ochrona zbiornika
- Regulacja szerokości ramion
- Regulowane mankiety
- Miękka podszewka kołnierza

Warto najpierw opróżnić kieszenie i umieścić niezbędne przedmioty w kieszeniach tego kombinezonu. Są one przestronne, łatwo dostępne i - oczywiście - wodoodporne! Touratech wybrał trójwarstwowy laminat GORE-TEX® (CORDURA®). W tym tekstylnym materiale kompozytowym wewnętrzna podszewka, najwyższej jakości oddychająca membrana GORE-TEX® i wytrzymała warstwa zewnętrzna są połączone w jedną tkaninę. Dzięki temu laminat nie jest zbyt gruby, nie wybrzusza się i zawsze dobrze przylega do ciała. Oczywiście najważniejszymi właściwościami kombinezonu są wiatro- i wodoodporność. A ponieważ trójwarstwowy laminat GORE-TEX® (CORDURA®) jest materiałem aktywnym, kombinezon jest w pełni oddychający.

Sprytne w Touratech Compañero World Traveller jest to, że wiatroszczelna i wodoodporna membrana stanowi zewnętrzną warstwę systemu odzieży. Przewiewny kombinezon letni utrzymuje wewnątrz poduszkę powietrzną, która działa jak podszewka termiczna. Dodatkowa warstwa izolacyjna, taka jak bielizna termoaktywna, jest potrzebna tylko w bardzo zimnych warunkach pogodowych. W zimowych warunkach docenimy również opcjonalny kołnierz przeciwwietrzny. Jak można się spodziewać, kurtka i spodnie kombinezonu membranowego mogą być również zapinane na zamek błyskawiczny. W przypadku noszenia kombinezonu z laminatu w niepewnych warunkach pogodowych wiosną lub jesienią, bezpiecznie zamykane zamki wentylacyjne zapewniają w razie potrzeby chłodzenie.

Dwa zamki błyskawiczne Aquaseal z przodu i długi zamek błyskawiczny z tyłu gwarantują idealną wentylację, a tym samym wysoki komfort noszenia.

Kurtka tego kombinezonu membranowego jest nie tylko funkcjonalna, ale również bardzo szykowna. Pasuje do każdej funkcjonalnej kurtki z segmentu outdoor i jest praktycznym, wodoodpornym i oddychającym towarzyszem podczas wieczornych spacerów po mieście - jak również podczas wyjątkowych wycieczek, w których motocykl nie może Ci towarzyszyć. W tym przypadku można opcjonalnie wyposażyć ją w odpinany kołnierz lub kaptur. Kurtkę można spakować w jedną całość, aby zaoszczędzić miejsce podczas transportu.

Materiał:
Trójwarstwowy laminat GORE-TEX® (CORDURA®)
Zamki błyskawiczne YKK AquaSeal®.
Siatkowa podszewka (antybakteryjna)

Kieszenie:
2 wodoodporne kieszenie zewnętrzne,
1 wodoodporna pionowa kieszeń na zamek błyskawiczny,
1 wodoodporna kieszeń wewnętrzna

Materiał wierzchni: CORDURA® 100% poliamid
Podszewka: 100% poliamid
Membrana: PTFE (politetrafluoroetylen)
Więcej informacji
Copyright © 2021