Aventuro PRO Carbon

Nowy kask motocyklowy z certyfikatem ECE 22.06 made in Europe

Wszechstronny kask motocyklowy

Wszechstronny - Lekki - Bezpieczny

Made in Europe

Veelzijdig en aanpasbaar voor elke ritWszechstronny i dopasowany do każdej jazdy 
Dzięki modułowej konstrukcji Aventuro PRO Carbon jest idealnym kaskiem na każdą wyprawę.

Lekkość, która inspiruje 
Poczuj wolność dzięki lekkiemu materiałowi karbonowemu X-PRO - dla beztroskiego komfortu jazdy.

Bezpieczeństwo w każdej sytuacji 
Innowacyjne funkcje, takie jak system pasków awaryjnych F.R.S., zapewniają ochronę, na której można polegać.

Aventuro PRO Carbon

Kask Aventuro PRO Carbon firmy Touratech to idealne połączenie technologii, komfortu i bezpieczeństwa, opracowane specjalnie dla wymagających motocyklistów. Wysoce wytrzymała skorupa kasku wykonana z włókna węglowego X-PRO jest nie tylko o około 10% lżejsza niż porównywalne kaski, ale także oferuje optymalną wytrzymałość. Skorupa kasku występuje w 3 różnych rozmiarach, co umożliwia zaoferowanie 7 różnych rozmiarów kasku i gwarantuje optymalne dopasowanie do każdego rozmiaru głowy.

Szczególną zaletą jest nowo zaprojektowana konstrukcja podbródka, która umożliwia indywidualnie regulowaną wentylację zarówno dla użytkownika, jak i wizjera. System wentylacji z 8 regulowanymi wlotami i 4 wylotami powietrza jest wzmocniony przez zoptymalizowane kanały powietrzne w piance EPS i zapewnia doskonały wewnętrzny komfort.

Ponadto kask oferuje duże panoramiczne pole widzenia, co zwiększa bezpieczeństwo dzięki lepszej widoczności we wszystkich kierunkach. Wewnętrzna wyściółka Coolmax™ jest wymienna i można ją prać, dzięki czemu kask jest nie tylko wygodny, ale także higieniczny. System Ergo Padding pozwala również na indywidualne dopasowanie kasku do kształtu głowy użytkownika.

Inne ważne funkcje obejmują podwójne zapięcie D-ring, przeciwmgielny Pinlock® MaxVision™ i system awaryjnego zwalniania. Kask jest również przygotowany do montażu systemów interkomowych, a dodatkowo jest dostarczany z przydatnymi akcesoriami, takimi jak dwa uchwyty na kamerę i torba do przenoszenia. Kask Aventuro PRO Carbon jest podwójnie certyfikowany zgodnie z ECE 22.06 i DOT, co podkreśla jego wysoką jakość bezpieczeństwa.

Podsumowując, Aventuro PRO Carbon to absolutne arcydzieło technologii kasków, idealne dla motocyklistów ceniących jakość, bezpieczeństwo i komfort.

Szczegóły w skrócie

 • Nowe skorupy kasku w trzech rozmiarach: XS-S, M-L, XL-3XL
 • Ulepszona konstrukcja do obsługi w rękawicach
 • Nowo zaprojektowana, zoptymalizowana aerodynamicznie osłona oddzielona od wizjera
 • Nowa dwuczęściowa wentylacja podbródka
 • Łącznie 8 regulowanych otworów wentylacyjnych i 4 otwory wentylacyjne zapewniające optymalny komfort w zamkniętym kasku
 • Nowo opracowany system otwierania awaryjnego
 • Przewiewny w terenie
 • Możliwość adaptacji w zastosowaniach mieszanych
 • Aerodynamiczny na drodze
 • Skorupa z włókna węglowego o wysokiej wytrzymałości
 • Zgodność z normami ECE 22.06 i DOT
 • Duże panoramiczne pole widzenia
 • Podwójne zapięcie D-ring
 • Pin-lock w zestawie
 • Niewielka waga
 • System wyściółki Ergo
 • Łatwa obsługa
 • Konwersja bez użycia narzędzi
 • Zaawansowana wentylacja
 • Wnętrze nadające się do prania
 • Wewnętrzna wyściółka wykonana z włókna Coolmax, zapobiega poceniu się i jest antyalergiczna
 • Zintegrowana prowadnica paska do okularów
 • Przygotowanie do montażu interkomu
 • Uchwyt na kamerę
 • Uchwyt na akcesoria

Kluczowe Cechy

Artysta szybkiej wymiany Aventuro PRO Carbon

Kask Aventuro PRO Carbon od Touratech to mistrz możliwości adaptacyjnych. Niezależnie od tego, czy chodzi o jazdę szosową, off-road czy jazdę mieszaną, kask można przekształcić szybko i bez użycia narzędzi. Jego modułowa konstrukcja umożliwia płynną adaptację do różnych warunków i stylów jazdy, dzięki czemu jest idealnym towarzyszem każdego rodzaju wycieczki motocyklowej. Odkryj swobodę bycia wyposażonym na każdą ewentualność dzięki tylko jednemu kaskowi.

Oddzielając daszek od wizjera, jeszcze bardziej ułatwiliśmy modułową konwersję, co również upraszcza czyszczenie i znacznie zmniejsza podatność na zabrudzenia.

Aby zapewnić solidne i niezawodne połączenie kasku z daszkiem, używamy metalowych śrub i gwintów. Odkryj komfort bycia przygotowanym na każdą ewentualność.

Touratech-Aventuro-PRO-Carbon-Motorradhelm_animation-2
Touratech-Aventuro-PRO-Carbon-Motorradhelm_Umbau_2000x600px

System wentylacji z 8 wlotami i 4 wylotami powietrza

Aventuro PRO Carbon charakteryzuje się innowacyjnym systemem wentylacji z 8 wlotami i 4 wylotami dla optymalnej cyrkulacji powietrza. System ten nie tylko gwarantuje doskonałe chłodzenie podczas jazdy, ale także skutecznie redukuje ciepło i wilgoć w kasku. Starannie rozmieszczone punkty wentylacyjne pozwalają kierowcy na indywidualne dostosowanie dopływu powietrza, co przyczynia się do zwiększenia komfortu i poprawy dynamiki jazdy.

Kolejną wyróżniającą cechą kasku Aventuro PRO Carbon jest dwuczęściowa wentylacja podbródka. Ta innowacyjna konstrukcja umożliwia oddzielną regulację wentylacji dla użytkownika i wizjera, a tym samym indywidualne dostosowanie cyrkulacji powietrza do wymagań lub warunków pogodowych. Ta uniwersalność zapewnia dobrą widoczność przez wizjer i zwiększa komfort noszenia, ponieważ motocyklista może regulować dopływ powietrza zgodnie z własnymi preferencjami.

Dzięki dodatkowej wentylacji podbródka i innowacyjnym otworom wentylacyjnym na górze i z tyłu głowy, nasza konstrukcja zapewnia lepszy komfort wewnętrzny.

Touratech-Aventuro-PRO-Carbon-Motorradhealm_Kinnbelueftung_1200x800px

Rewolucyjna wentylacja i technologia antywibracyjna

Aventuro PRO Carbon to przede wszystkim innowacja! W szczególności nowo opracowany system Mid Airflow Chamber tworzy wnękę między wewnętrzną i zewnętrzną warstwą EPS. Pozwala to na szybką cyrkulację świeżego powietrza wokół głowy, podczas gdy ciepłe powietrze może skutecznie uciec przez tylne otwory. Ponadto kask posiada innowacyjny system antywibracyjny EPS: specjalny gumowy pasek między warstwami EPS umożliwia precyzyjne ruchy wewnętrznego EPS. Zmniejsza to wibracje spowodowane turbulencjami powietrza przy wyższych prędkościach. Kask jest bezpieczny i stabilny oraz zapewnia płynniejszą i bardziej komfortową jazdę!

Touratech-Aventuro-PRO-Carbon-Motorradhealm_Mid-Airflow-Chamber_1200x800px

Certyfikowane bezpieczeństwo: normy ECE 22.06 i DOT

Kask motocyklowy Aventuro PRO Carbon spełnia najnowsze standardy bezpieczeństwa w sektorze kasków! Jest certyfikowany zgodnie z surowymi normami ECE 22.06 i DOT, gwarantując maksymalne bezpieczeństwo i ochronę! Motocykliści mogą polegać na solidnej konstrukcji kasku i zaawansowanej technologii ochrony! Zapewnia to maksymalne bezpieczeństwo podczas jazdy.

Touratech-Aventuro-PRO-Carbon-Motorradhealm_ECE2206_DOT_1200x800px

Szerokie pole widzenia, rozległe horyzonty

Kask motocyklowy Aventuro PRO Carbon poszerza perspektywę podczas każdej podróży! Dzięki dużemu panoramicznemu wizjerowi kask zapewnia doskonałe pole widzenia! To nie tylko zwiększa komfort, ale także znacznie poprawia bezpieczeństwo. Ponieważ widzisz swoje otoczenie wyraźnie i bez przeszkód. Aventuro PRO Carbon jest również idealny dla osób noszących okulary.

Touratech-Aventuro-PRO-Carbon-Motorradhealm_Panoramavisier_1200x800px

Szybka pomoc w nagłych wypadkach

F.R.S. Emergency Strap System w kasku Aventuro PRO Carbon firmy Touratech to innowacyjna technologia bezpieczeństwa, która umożliwia szybką i bezpieczną pomoc w nagłych wypadkach. System umożliwia szybkie i łatwe usunięcie wkładek policzkowych kasku, dzięki czemu kask można zdjąć w razie potrzeby bez wywierania dodatkowego nacisku na głowę i szyję motocyklisty. Funkcja ta ma kluczowe znaczenie dla szybkiej pomocy po wypadku i zmniejsza ryzyko obrażeń podczas zdejmowania kasku.

Touratech-Aventuro-PRO-Carbon-Motorradhelm-F-R-S-Emergency-Strap-System_blackedout

Lekkość łączy się z wytrzymałością

Nasz kask został zaprojektowany z myślą o lekkości, aby zminimalizować obciążenie kręgów szyjnych i mięśni, co znacznie ułatwia jazdę. Jest lekki i stabilny, ponieważ został wykonany z wytrzymałego włókna węglowego X-PRO. Zaskakująco niska waga zapewnia niezrównany komfort i bezpieczeństwo podczas wycieczek. Kask chroni bez uczucia ciężkości. Jest idealny na dalekie podróże i różne przygody!

Touratech-Aventuro-PRO-Carbon-Motorradhealm_leicht-x-pro-carbon_1200x800px

Zdefiniowany na nowo: Daszek kasku i aerodynamika dopracowane do perfekcji

W kasku motocyklowym Aventuro PRO Carbon daszek został odseparowany od wizjera! Poprawia to aerodynamikę i zapewnia optymalną ochronę przed słońcem i brudem. Konstrukcja zwiększa funkcjonalność kasku bez uszczerbku dla bezpieczeństwa i komfortu kierowcy.

Touratech-Aventuro-PRO-Carbon-Motorradhealm_Helmschild_1200x800px

Wielofunkcyjność w najlepszym wydaniu

Nowy kask motocyklowy jest wyposażony w zaawansowane funkcje, dzięki czemu jest doskonałym wyborem na każdą wyprawę! Uchwyt na gogle zapewnia bezpieczne mocowanie gogli motocyklowych, zapobiegając ich ześlizgiwaniu się podczas jazdy. Ten kask został zaprojektowany tak, aby był kompatybilny ze wszystkimi popularnymi interkomami, dzięki czemu zawsze pozostaniesz w kontakcie z towarzyszami podróży. Technologia przeciwmgielna Pinlock® zapobiega zaparowywaniu wizjera i zapewnia wyraźne widzenie w każdych warunkach pogodowych. Pinlock® 70 MaxVision™ znajduje się w zestawie. Kask jest również wyposażony w dwa mocowania do kamer, dzięki czemu można łatwo uchwycić swoje przygody i podzielić się nimi z innymi! Ta kompozycja funkcji sprawia, że kask jest idealnym towarzyszem dla wymagających motocyklistów.

Touratech-Aventuro-PRO-Carbon-Motorradhealm_Brillenklammer_ECE-und-DOT-Norm_Pinlock_1200x800px_v2

Aventuro PRO Carbon

Copyright © 2021