Spodnie damskie Compañero World Traveller

1 032,59 €
(4 467,97 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Part number
01-510-3136-0P
incl. 23% Tax
Po naszych Worldwide i World2, stworzyliśmy trzecią generację prawdopodobnie najlepszego kombinezonu motocyklowego do jazdy adventure - Compañero World Traveller. Compañero World Traveller wkracza na scenę w świeżym, sportowym stylu.

Wraz z naszym partnerem-ekspertem, firmą Stadler, ocenialiśmy opinie niezliczonych motocyklistów i dyskutowaliśmy nad nowymi pomysłami. Wszystko po to, aby najlepszy kombinezon podróżny stał się jeszcze lepszy. Rezultatem jest najwyższy standard bezpieczeństwa, absolutny komfort noszenia i przemyślane funkcje.

Nazwa Compañero World Traveller mówi sama za siebie: to niezawodny towarzysz podróży, który będzie Ci towarzyszył na całym świecie. Niezależnie od tego, czy masz do czynienia z palącym upałem Sahary, ciągłym deszczem w tropikach czy mrozem Alaski, Compañero World Traveller oferuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo w każdej chwili.

Koncepcja "Compañero"

Opracowując Compañero World Traveller, pozostaliśmy wierni sprawdzonemu systemowi składającemu się z przewiewnego kombinezonu letniego i ciepłego kombinezonu chroniącego przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Oprócz tego, że kombinezon zapewnia maksymalną wentylację w wysokich temperaturach i podczas wysiłku fizycznego, zwróciliśmy szczególną uwagę na bezpieczeństwo. Najlepsza możliwa ochrona jest dla nas powodem do zadowolenia. Absolutna wiatroszczelność i wodoszczelność w niekorzystnych warunkach pogodowych jest dla nas oczywistością. Wyrafinowane funkcje, jak regulacja szerokości dla idealnego dopasowania, zmienne mankiety i dodatkowe zamki wentylacyjne, są oczywistością, gdy dwóch kompetentnych partnerów, takich jak Touratech i Stadler, współpracuje ze sobą.

Zamki błyskawiczne mają taką samą długość jak te stosowane w Compañero Worldwide, World2 i Boreal, dzięki czemu motocyklista może swobodnie łączyć kurtkę i spodnie również z poprzednimi modelami.

Dzięki poziomowi 2 ochraniacze są najnowocześniejsze. Oczywiście można je dowolnie ustawiać, ponieważ trudno jest nosić ochraniacz, jeśli czuje się w nim niewygodę.

Compañero Summer Traveller

Compañero Summer Traveller to przewiewny kombinezon letni, który spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Cechy szczególne:
- Kieszenie cargo na udach
- Szlufki na pasek, elastyczne paski i zapięcie na rzep w pasie
- Dodatkowa warstwa CORDURA® 2000 na ramionach i łokciach
- Kontrola odstępu (Stworzyliśmy specjalną wyściółkę, aby chronić membranę i zmniejszyć uczucie wilgoci. Zapewnia to również dobrą oddychalność,)
- Ochrona zbiornika
- Długi zamek błyskawiczny do łączenia kombinezonów jako all-in-one

Podobnie jak Compañero World2, Compañero Summer Traveller został zaprojektowany tak, aby zapewnić przepływ powietrza na jak największej powierzchni, co jest istotnym czynnikiem komfortu w wysokich temperaturach i podczas wysiłku fizycznego. Części narażone na upadek zostały pokryte podwójną warstwą CORDURA® 2000 - tkaniny o szczególnie dużej grubości przędzy. Oprócz ochraniaczy o stopniu ochrony 2 na kolanach, łokciach, plecach i ramionach, Compañero Summer Traveller został wyposażony w opcjonalny ochraniacz klatki piersiowej. Aby zapewnić jak najlepszą wentylację w tym obszarze, zintegrowaliśmy dwa dodatkowe zamki wentylacyjne, które można otworzyć w razie potrzeby.

Typowe cechy kurtek Compañero, takie jak duże wstawki odblaskowe zapewniające bezpieczeństwo bierne oraz długi zamek łączący kurtkę ze spodniami, należą do sprawdzonych rozwiązań, które zastosowaliśmy również w modelu Compañero Summer Traveller.

Ukośne otwory w kieszeniach cargo na spodniach umożliwiają łatwy dostęp do kieszeni również podczas siedzenia.

Materiał: CORDURA® 500, CORDURA® 2000, podszewka z siatki.
Materiał Dynatec® reflex w obszarze ramion
Wewnętrzna strona z syntetycznej skóry w okolicy kolan
Podwójne wzmocnienie CORDURA® 2000 na ramionach, łokciach i u dołu nogawek
Siatka antybakteryjna z tkaniną wzmacniającą na ochraniaczu pleców

Materiał wierzchni: CORDURA® 100% poliamid
dynatec 100% poliamid
Podszewka: 100% poliamid

Wyściółka ochronna:
Compañero World / Summer Traveller jest całkowicie wyposażony w zaawansowane technologicznie ochraniacze.
- biodra (EN 1621-1:2012 / H, poziom 1)
- kolana (EN 1621-1:2012 / K, poziom 2)

Compañero Weather Traveller

Compañero Weather Traveller to laminowany kombinezon przeciwdeszczowy do Compañero Summer Traveller lub dowolnego innego kombinezonu. Jego krój i konstrukcja są idealnie dopasowane do Compañero Summer Traveller. Oznacza to, że kombinezon ochronny może pozostać na swoim miejscu, a ochrona przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi jest na wierzchu. W ten sposób kombinezon z laminatu stanowi drugą warstwę Compañero World Traveller na chłodniejsze dni, deszcz, a nawet śnieg.

Cechy szczególne:
- Duże elementy odblaskowe zgodne z normą EN20471
- Długi zamek błyskawiczny do łączenia kombinezonów w jedną całość
- Ochrona zbiornika
- Regulacja szerokości nogawek
- Regulowane mankiety
- Dodatkowe długie zamki błyskawiczne po zewnętrznej stronie spodni

Warto najpierw opróżnić kieszenie i umieścić niezbędne przedmioty w kieszeniach tego kombinezonu. Są one przestronne, łatwo dostępne i - oczywiście - wodoodporne! Touratech zdecydował się na trójwarstwowy laminat GORE-TEX® (CORDURA®). W tym tekstylnym materiale kompozytowym wewnętrzna podszewka, najwyższej jakości oddychająca membrana GORE-TEX® i wytrzymała warstwa zewnętrzna są połączone w jedną tkaninę. Dzięki temu laminat nie jest zbyt gruby, nie wybrzusza się i zawsze dobrze przylega do ciała. Oczywiście najważniejszymi właściwościami kombinezonu są wiatro- i wodoodporność. A ponieważ trójwarstwowy laminat GORE-TEX® (CORDURA®) jest materiałem aktywnym, kombinezon jest w pełni oddychający.

Sprytne w Touratech Compañero World Traveller jest to, że wiatroszczelna i wodoodporna membrana stanowi zewnętrzną warstwę systemu odzieży. Przewiewny kombinezon letni utrzymuje wewnątrz własną warstwę izolacyjną, która działa jako podszewka termiczna. Dodatkowa warstwa izolacyjna, taka jak bielizna polarowa, jest potrzebna tylko w bardzo zimnych warunkach pogodowych. W zimowych warunkach docenimy również opcjonalny kołnierz przeciwwietrzny. Jak można się spodziewać, kurtka i spodnie kombinezonu membranowego mogą być również zapinane na zamek błyskawiczny. W przypadku noszenia kombinezonu z laminatu w niepewnych warunkach pogodowych wiosną lub jesienią, bezpiecznie zamykane zamki wentylacyjne zapewniają w razie potrzeby chłodzenie.

Wyjątkowo długie zamki błyskawiczne po zewnętrznej stronie spodni ułatwiają ich zakładanie i zdejmowanie nawet w butach. Dwukierunkowy zamek błyskawiczny jest również przydatny do sięgania do kieszeni spodni letnich. Dodatkowa ochrona membranowa na zewnętrznej i wewnętrznej stronie nogawki spodni chroni wysokiej jakości materiały przed brzydkimi śladami otarć od ramy motocykla i klamer butów.

Materiał: Trójwarstwowy laminat GORE-TEX® (CORDURA®)
Zamki błyskawiczne YKK AquaSeal®.
Podszewka z siateczki (antybakteryjna)

Materiał wierzchni: CORDURA® 100% poliamid
Podszewka: 100% poliamid
Membrana: PTFE (politetrafluoroetylen)
Więcej informacji
Copyright © 2021