Kurtka damska Compañero World Traveller

1 549,38 €
(6 591,27 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Part number
01-510-3236-0P
incl. 23% Tax
Po naszych Worldwide i World2, stworzyliśmy trzecią generację prawdopodobnie najlepszego kombinezonu motocyklowego do jazdy adventure - Compañero World Traveller.
Compañero World Traveller wkracza na scenę w świeżym, sportowym stylu.

Wraz z naszym partnerem-ekspertem, firmą Stadler, ocenialiśmy opinie niezliczonych motocyklistów i dyskutowaliśmy nad nowymi pomysłami. Wszystko po to, aby najlepszy kombinezon stał się jeszcze lepszy. Rezultatem jest najwyższy standard bezpieczeństwa, absolutny komfort noszenia i przemyślane funkcje.

Nazwa Compañero World Traveller mówi sama za siebie: to niezawodny towarzysz podróży, który będzie Ci towarzyszył na całym świecie. Niezależnie od tego, czy masz do czynienia z palącym upałem Sahary, ciągłym deszczem w tropikach czy mrozem Alaski, Compañero World Traveller oferuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo w każdej chwili.

Koncepcja "Compañero"

Opracowując Compañero World Traveller, pozostaliśmy wierni sprawdzonemu systemowi składającemu się z przewiewnego kombinezonu letniego i ciepłego kombinezonu chroniącego przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Oprócz tego, że kombinezon zapewnia maksymalną wentylację w wysokich temperaturach i podczas wysiłku fizycznego, zwróciliśmy szczególną uwagę na bezpieczeństwo. Możliwie najwyżsa ochrona jest dla nas po prostu bardzo ważna. Absolutna wiatroszczelność i wodoszczelność w niekorzystnych warunkach pogodowych jest dla nas oczywistością. Wyrafinowane funkcje, jak regulacja szerokości dla idealnego dopasowania, zmienne mankiety i dodatkowe zamki wentylacyjne, są oczywistością, gdy współpracuje ze sobą dwóch kompetentnych partnerów, takich jak Touratech i Stadler.

Zamki błyskawiczne mają taką samą długość jak te stosowane w Compañero Worldwide, World2 i Boreal, dzięki czemu motocyklista może swobodnie łączyć kurtkę i spodnie z tymi modelami.

Zastosowano najnowocześniejsze ochraniacze na poziomie 2. Oczywiście można je dowolnie ustawiać, ponieważ nikt nie nosi ochraniaczy, jeśli czuje się w nich niewygodnie.

Compañero Summer Traveller

Compañero Summer Traveller to przewiewny kombinezon letni, który spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Cechy szczególne:
- Maksymalna wentylacja powietrza dzięki zamkom wentylacyjnym
- Łączy się z wodoodporną, wiatroszczelną i oddychającą kurtką zewnętrzną na każdą pogodę za pomocą zamków błyskawicznych z przodu
- Płynna regulacja w talii i klatce piersiowej
- Dodatkowa warstwa CORDURA® 2000 na ramionach i łokciach
- Regulacja szerokości ramion (obsługiwana jedną ręką)
- Regulowane mankiety
- Miękka podszewka kołnierza
- Kontrola dystansu (Stworzyliśmy specjalną wyściółkę, aby chronić membranę i zmniejszyć uczucie wilgoci. Zapewnia to dobrą oddychalność nawet przy zwiększonym tłumieniu).
- Długi zamek błyskawiczny do łączenia kombinezonów jako all-in-one

Podobnie jak Compañero World2, Compañero Summer Traveller został zaprojektowany tak, aby zapewnić przepływ powietrza na jak największej powierzchni, co jest istotnym czynnikiem komfortu w wysokich temperaturach i podczas wysiłku fizycznego. Części narażone na upadek zostały pokryte podwójną warstwą CORDURA® 2000 - tkaniny o szczególnie dużej grubości przędzy. Oprócz ochraniaczy o stopniu ochrony 2 na kolanach, biodrach, łokciach, plecach i ramionach, Compañero Summer Traveller został wyposażony w opcjonalny ochraniacz klatki piersiowej. Aby zapewnić jak najlepszą wentylację w tym obszarze, zintegrowaliśmy dwa dodatkowe zamki wentylacyjne, które można otworzyć w razie potrzeby.

Typowe cechy kurtek Compañero, takie jak duże wstawki odblaskowe zapewniające bezpieczeństwo oraz długi zamek łączący kurtkę ze spodniami, należą do sprawdzonych rozwiązań, które zastosowaliśmy również w modelu Compañero Summer Traveller.

Rzeczy, które muszą być zawsze pod ręką, można schować w dwóch wodoodpornych kieszeniach zewnętrznych kurtki. Przestronna kieszeń z tyłu kurtki oferuje miejsce także na większe przedmioty. Kieszeń na smartfona na przedramieniu została powiększona, aby zmieściły się w niej większe urządzenia. Cenne przedmioty chowają się w przestronnych kieszeniach wewnętrznych dla lepszej ochrony. Mała kieszeń na zamek błyskawiczny na ramieniu to idealne miejsce na kluczyk keyless-go nowoczesnych motocykli.

Dzięki obfitym regulatorom na rzepy można dopasować kurtkę, aby uzyskać idealne dopasowanie.

Materiał: CORDURA® 500, CORDURA® 2000, podszewka z siatki.
Materiał Dynatec® reflex w obszarze ramion
Wewnętrzna strona z syntetycznej skóry w okolicy kolan
Podwójne wzmocnienie CORDURA® 2000 na ramionach, łokciach i u dołu nogawek
Siatka antybakteryjna z tkaniną dystansową na ochraniaczu pleców

Kieszenie:
- 2 wodoodporne kieszenie zewnętrzne
- 1 kieszeń wewnętrzna
- 1 kieszeń na telefon komórkowy na przedramieniu
- 1 mała kieszeń na ramieniu
- 1 obszerna kieszeń z tyłu kurtki

Materiał Zewnętrzny: CORDURA® 100% poliamid
dynatec 100% poliamid
Podszewka: 100% poliamid

Wyściółka ochronna:
Compañero World / Summer Traveller jest całkowicie wyposażony w zaawansowane technologicznie ochraniacze, wszystkie spełniające wymagania poziomu 2 najnowszej normy.
- ramiona (EN 1621-1:2012 / S, poziom 2)
- łokcie (EN 1621-1:2012 / E, Poziom 2)
- plecy (EN 1621-2: 20 14 / B, Poziom 2)


Compañero Weather Traveller


Compañero Weather Traveller to laminatowy kombinezon przeciwdeszczowy do Compañero Summer Traveller lub dowolnego innego kombinezonu. Jego krój i konstrukcja są idealnie dopasowane do Compañero Summer Traveller. Oznacza to, że kombinezon ochronny letni nosimy zawsze, a wierzchni kombinezon chroniący przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi jest zakładany na niego. W ten sposób kombinezon z laminatu stanowi drugą warstwę Compañero World Traveller na chłodniejsze dni, deszcz, a nawet śnieg.


Cechy szczególne:

- Wentylacja poprzez 2 zamki błyskawiczne AquaSeal® z przodu i 1 zamek błyskawiczny z tyłu.

- Duże elementy odblaskowe zgodne z normą EN20471

- Długi zamek błyskawiczny umożliwiający połączenie kombinezonu w jedną całość

- Regulacja szerokości ramion

- Regulowane mankiety

- Miękka podszewka kołnierza


Warto najpierw opróżnić kieszenie Companero Summer i umieścić niezbędne przedmioty w kieszeniach tego kombinezonu wierzchniego. Są one przestronne, łatwo dostępne i - oczywiście - wodoodporne! Touratech wybrał trójwarstwowy laminat GORE-TEX® (CORDURA®). W tym tekstylnym materiale kompozytowym wewnętrzna podszewka, najwyższej jakości oddychająca membrana GORE-TEX® i wytrzymała warstwa zewnętrzna są połączone w jedną tkaninę. Dzięki temu laminat nie jest zbyt obszerny, nie wybrzusza się i zawsze dobrze przylega do ciała. Oczywiście najważniejszymi właściwościami kombinezonu są wiatro- i wodoodporność. A ponieważ trójwarstwowy laminat GORE-TEX® (CORDURA®) jest materiałem aktywnym, kombinezon jest w pełni oddychający.


Sprytne w Touratech Compañero World Traveller jest to, że wiatroszczelna i wodoodporna membrana stanowi zewnętrzną warstwę systemu odzieży. Przewiewny kombinezon letni utrzymuje wewnątrz warstwę "poduszki" powietrznej, która działa jako podszewka termiczna. Dodatkowa warstwa izolacyjna, taka jak bielizna polarowa, jest potrzebna tylko w bardzo zimnych warunkach pogodowych. W zimowych warunkach docenimy również opcjonalny kołnierz przeciwwiatrowy. Jak można się spodziewać, kurtka i spodnie kombinezonu membranowego mogą być również zapinane na zamek błyskawiczny. W przypadku noszenia kombinezonu z laminatu w niepewnych warunkach pogodowych wiosną lub jesienią, bezpiecznie zamykane zamki wentylacyjne zapewniają w razie potrzeby chłodzenie.


Dwa zamki błyskawiczne Aquaseal z przodu i długi zamek błyskawiczny z tyłu gwarantują idealną wentylację, a tym samym wysoki komfort noszenia.


Kurtka tego kombinezonu membranowego jest nie tylko funkcjonalna, ale również bardzo szykowna. Pasuje do każdej funkcjonalnej kurtki z segmentu outdoor i jest praktycznym, wodoodpornym i oddychającym towarzyszem podczas wieczornych spacerów po mieście - jak również podczas wyjątkowych wycieczek, w których motocykl nie może nam towarzyszyć. W tym przypadku można opcjonalnie wyposażyć ją w odpinany kołnierz lub kaptur. Kurtkę można spakować w jedną całość, aby zaoszczędzić miejsce podczas transportu.


Materiał:

Trójwarstwowy laminat GORE-TEX® (CORDURA®)

Zamki błyskawiczne YKK AquaSeal®.

Siatkowa podszewka (antybakteryjna)


Kieszenie:

2 wodoodporne kieszenie zewnętrzne,

1 wodoodporna pionowa kieszeń na zamek błyskawiczny,

1 wodoodporna kieszeń wewnętrzna


Cholewka: CORDURA® 100% poliamid

Podszewka: 100% poliamid

Membrana: PTFE (politetrafluoroetylen)

Więcej informacji
Copyright © 2021