Szyba przyciemniana rozm. M, do Yamahy XT1200Z / ZE Super Ténéré od 2014

154,94 €
(670,99 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Part number
01-039-6212-0
incl. 23% Tax
Nie jesteś zadowolony z oryginalnej owiewki swojego motocykla? Dzięki przejechanym niezliczonym kilometrom oraz know-how naszego działu produkcji opracowaliśmy osłonę przed wiatrem, która łączy w sobie atrakcyjny design adventure i optymalną funkcję dla każdego zastosowania.

Wymień swoją oryginalną szybę przednią na szybę Touratech i odkryj znacznie lepsze właściwości jezdne! Forma i funkcja górnej krawędzi opiera się na naszym doświadczeniu rajdowym. Optymalizacja aerodynamiczna kieruje strumienie powietrza nad głowę kierowcy bez zbędnych turbulencji. Tak więc szyba jest nie tylko płasko ułożona, ale również gwarantuje relaksującą jazdę, która nie męczy ani kierowcy, ani pasażera na wózku.

Owiewka Touratech nadaje Twojemu motocyklowi oryginalny design, który Cię zachwyci. Oczywiście, dokładnie przetestowaliśmy osłonę przed wiatrem dla Twojej maszyny. W ten sposób otrzymujesz szybę, która ulepsza Twój motocykl zarówno pod względem technicznym jak i wizualnym.

- Opracowana specjalnie dla Twojego motocykla
- Aerodynamicznie zoptymalizowana forma
- Bezproblemowa jazda również przy dużych prędkościach
- Zminimalizowane zawirowania powietrza
- Niewyczerpująca jazda
- Fajny design adventure

Dostępne w różnych wysokościach i odcieniach.

- Wysokość: M
- Odcień: przyciemniana
Więcej informacji
Copyright © 2021