Osłona silnika "Expedition XL" czarna do BMW R1200GS (LC) / R1200GS Adventure (LC)

372,00 €
(1 613,99 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Part number
01-038-5141-0
incl. 23% Tax
Tworząc BMW R1200GS, konstruktorzy BMW stworzyli motocykl, który praktycznie zaprasza na wycieczki off-roadowe. Nasz zespół konstruktorów był w stanie wprowadzić wiele dalszych ulepszeń do jego pozytywnych właściwości off-roadowych.

Ta osłona silnika jest absolutną rewolucją!

Touratech przywiązał wielką wagę do jej solidności i funkcjonalności.
Poważne uszkodzenia, takie jak dziury w bloku silnika, mogą być skutecznie wyeliminowane przez zamontowanie dużej osłony silnika Touratech.

Wydłużona konstrukcja "Expedition XL" zapewnia optymalną ochronę na całej linii. Zaczynając od silnika, biegnie ona w jednym kawałku prawie do tylnego koła i chroni w ten sposób nawet katalizator. Gdziekolwiek pojawi się przeszkoda, osłona silnika "Expedition XL" pracuje dla Ciebie i Twojego GS!

Ale to nie wystarczy!
Dodatkowy pomysłowy wspornik między ramą a osłoną silnika z tyłu zapewnia maksymalną stabilność i trwałość nawet w najtrudniejszych warunkach.

Maksymalną wytrzymałość zapewnia wiele zagiętych krawędzi w aluminiowej płycie bazowej o grubości 4 mm, podczas gdy dodatkowa dolna płyta mocująca ze stali nierdzewnej na silniku zapewnia rozłożenie siły uderzenia na dużej powierzchni dzięki 6 punktom mocowania. Prześwit nie jest ograniczony przez te dwie płyty.

Kolejną zaletą jest to, że przednia część osłony silnika wznosi się na tyle daleko, że zapobiega uszkodzeniu filtra oleju i chłodnicy oleju.
Plastikowe szyny w dolnej części płyty podstawowej zapewniają, że główki śrub - które są już zagłębione - są całkowicie zakryte.

Nie mniej ważne jest to, że szyny z tworzywa sztucznego ułatwiają "przesuwanie" motocykla po skałach, kamieniach i pniach drzew.
Niemalże na marginesie, zapobiegają one również gromadzeniu się brudu.

Podsumowując, duża osłona silnika Touratech do BMW R1200GS jest produktem, który spełnia najwyższe wymagania i jest absolutnie atrakcyjna wizualnie!
Więcej informacji
Copyright © 2021