Osłona silnika "Expedition" do BMW F650GS(Twin)/F700GS/F800GS/F800GS Adventure, czarna

309,98 €
(1 332,99 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Part number
01-048-5141-0
incl. 23% Tax

Tworząc BMW F800GS, konstruktorzy BMW stworzyli motocykl, który praktycznie zaprasza na wycieczki off-roadowe. Nasz zespół konstruktorów był w stanie wprowadzić wiele dalszych ulepszeń do jego pozytywnych właściwości off-roadowych.


Ta osłona silnika jest absolutną rewolucją!


Touratech przywiązał wielką wagę do jej solidności i funkcjonalności.

Poważne uszkodzenia, takie jak dziury w bloku silnika, mogą być skutecznie wyeliminowane przez zamontowanie dużej osłony silnika Touratech.


Oczywiście pasuje również do BMW F700GS i F650GS(Twin)!


Wydłużona konstrukcja "Expedition XL" zapewnia optymalną ochronę na całej linii. Zaczynając od silnika, biegnie ona w jednym kawałku prawie do tylnego koła i chroni w ten sposób nawet katalizator. Gdziekolwiek pojawi się przeszkoda, osłona silnika "Expedition XL" pracuje dla Ciebie i Twojego GS!


Ale to nie wystarczy!

Dodatkowy pomysłowy wspornik między ramą a osłoną silnika z tyłu zapewnia maksymalną stabilność i trwałość nawet w najtrudniejszych warunkach.


Maksymalną wytrzymałość zapewnia wiele zagiętych krawędzi w aluminiowej płycie bazowej o grubości 4 mm, podczas gdy dodatkowa dolna płyta mocująca ze stali nierdzewnej na silniku zapewnia rozłożenie siły uderzenia na dużej powierzchni dzięki 6 punktom mocowania. Prześwit nie jest ograniczony przez te dwie płyty.


Kolejną zaletą jest to, że przednia część osłony silnika wznosi się na tyle daleko, że zapobiega uszkodzeniu filtra oleju i chłodnicy oleju.

Plastikowe szyny w dolnej części płyty podstawowej zapewniają, że główki śrub - które są już zagłębione - są całkowicie zakryte.


Nie mniej ważne jest to, że szyny z tworzywa sztucznego ułatwiają "przesuwanie" motocykla po skałach, kamieniach i pniach drzew.

Niemalże na marginesie, zapobiegają one również gromadzeniu się brudu.


Podsumowując, duża osłona silnika Touratech do BMW F800GS jest produktem, który spełnia najwyższe wymagania i jest absolutną atrakcją wizualną!

Więcej informacji
Copyright © 2021