Gmole dolne do Honda CRF1100L Africa Twin / CRF1100L Adventure Sports - nie do DCT

340,99 €
(1 472,06 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Part number
01-403-5152-0
incl. 23% Tax
Gmole dolne Touratech zapewniają optymalną ochronę dla ważnych paneli bocznych silnika. Ich smukła konstrukcja nie wpływa w ogóle na kąt pochylenia i oznacza, że możesz jeździć na trudnych pojedynczych szlakach zarówno w terenie jak i na drodze.

Wykonane z wytrzymałej stali nierdzewnej, lśnią dzięki wysokiej jakości elektropolerowanemu wykończeniu. Idealnie pasują do motocykla Honda CRF1100L.

Uwaga: pasują do wersji bez DCT (dla DCT proszę użyć 01-403-5150-0)

Gmole dolne są proste w montażu, odporne na rdzę i łatwe w pielęgnacji. Wraz z gmolami górnymi Touratech tworzą pełną ochronę dla Twojej Africa Twin, już nigdy nie musisz obawiać się upadku. Gmole wykonane są z wysokiej jakości, elektropolerowanej stali nierdzewnej i rozszerzają zakres użytkowania Twojego motocykla enduro. Dwuczęściowe gmole są montowane tak blisko pojazdu, jak to tylko możliwe, aby zapewnić harmonijną integrację z istniejącym designem pojazdu. Jego specjalna konstrukcja zapewnia optymalne rozproszenie siły.
Więcej informacji
Copyright © 2021