Zestaw zawieszenia Touratech Suspension DDA / Plug & Travel SUSPENSION-SET od BMW R 1200GS Adventure (LC) 2014 - 2016

3 615,59 €
(15 391,87 zł)
Delivery time: na zamówienie ok. 3 tygodnie
Part number
01-045-5887-0
incl. 23% Tax

Zestaw zawieszenia Touratech Suspension DDA / Plug & Travel to absolutnie najwyższej klasy system zawieszenia dla Twojego BMW R1200GS Adventure (LC) wyposażonego w system BMW DDC Autolevelling. Ten najwyższej klasy system zawieszenia został zaprojektowany z myślą o długodystansowej jeździe z dużą ilością bagażu, na każdym rodzaju nawierzchni, a nawet w terenie. Amortyzatory Touratech Suspension DDA / Plug & Travel zastępują po prostu amortyzatory BMW DDC. Istniejące złącza wtykowe i przełączniki na kierownicy są zachowane i używane jak zwykle. W ten sposób system zawieszenia Touratech staje się poprzez oryginalne sterowanie BMW integralną częścią motocykla. Na wyświetlaczu BMW można nadal korzystać z różnych konfiguracji trybów jazdy i ustawień obciążenia. System zawieszenia Touratech dostosowuje się do Twojego wewnętrznego poszukiwacza przygód, Ty tylko musisz jeździć!


Ten system zawieszenia Touratech Suspension DDA / Plug & Travel jest produkowany przy użyciu tych samych precyzyjnych komponentów i części, które zostały wypróbowane w naszych amortyzatorach przez tysiące mil w trasie, w najbardziej intensywnych warunkach. Sercem tego systemu zawieszenia jest wysokowydajny zawór DDA, opracowany i opatentowany przez Tractive. Pozwala on na dostosowanie tłumienia w ułamku sekundy do każdej sytuacji podczas jazdy. Aby sprostać rygorom długodystansowej turystyki, nasze amortyzatory mają większą średnicę tłoka, co oznacza większą pojemność oleju. Umożliwia to lepsze chłodzenie przy zachowaniu wysokiej częstotliwości tłumienia. W rezultacie amortyzator i tłumienie są bardziej stabilne i mniej obciążają uszczelki.


Co jest w zestawie:

- Amortyzator przedni Touratech Suspension DDA Plug & Travel

- Amortyzator tylny Touratech Suspension DDA Plug & Travel

- Gotowy do montażu z wtyczką i okablowaniem


Podstawowa konfiguracja zamontowana tutaj jest przeznaczona dla kierowców o wadze do 100 kg z dodatkowym bagażem. Modyfikacje są możliwe w przypadku cięższego motocyklisty (ponad 100 kg) i/lub jeśli motocykl jest zazwyczaj użytkowany z pasażerem / z bagażem. W takim przypadku indywidualnie dopasowujemy amortyzator do Państwa potrzeb poprzez montaż sprężyny o wyższym współczynniku sprężystości.  Prosimy o skorzystanie z naszego formularza i przesłanie nam wypełnionego formularza.


W razie dalszych pytań chętnie udzielimy porady. Skontaktuj się z nami.

Więcej informacji
Copyright © 2021