Zestaw kartridży Touratech obniżający -25mm do Hondy CRF1000L Africa Twin 2015-2017

1 549,38 €
(7 187,86 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Part number
01-402-5877-0
incl. 23% Tax

Ten zestaw kartridży jest idealny do zmniejszenia wysokości siedzenia (-25mm) na Honda CRF1000L Africa Twin. Mówiąc prościej, Touratech Suspension Cartridge Kit Extreme to top w zakresie technologii zawieszenia. Zamknięty kartridż jest instalowany do oryginalnego widelca. W ten sposób mostek widelca / mocowanie kierownicy, hamulce i kontrola kół oraz geometria kierownicy są zachowane w całości.  Nie są wymagane żadne dodatkowe modyfikacje. Kartridże zostały opracowane idealnie do jazdy turystycznej i jazdy z częstymi i mocno zróżnicowanymi obciążeniami i warunkami jazdy lub ekstremalnymi wymaganiami.


Twoje korzyści:


Ustawienie Extreme kompensuje każdą objętość bagażu, od tylnej torby po załadowany system bagażowy i/lub pasażera na siedzeniu. Napięcie wstępne sprężyny, kompresja i odbicie mogą być w pełni regulowane od góry. Olej tłumiący znajduje się w zamkniętym kartridżu, który umożliwia precyzyjne dozowanie ilości oleju. W ten sposób zamknięty kartridż oferuje znacznie bardziej wyrafinowane i przyjemne zachowanie widelca. Precyzyjna regulacja tłumienia umożliwia efektywne i precyzyjne ustawienie zawieszenia, aby zawsze dopasować je do indywidualnego stylu jazdy, do wszystkich warunków drogowych i przeznaczenia, niezależnie od autostrad/szybkich dróg, dróg krajowych, polnych, odcinków offroad, długodystansowych podróży z dużym bagażem lub szybkiego, ambitnego stylu jazdy. Jeśli przednie koło znajdzie się w wyjątkowo trudnych warunkach drogowych, zintegrowany system "Hydraulic Endstop" zapobiega mechanicznemu uderzeniu w widelec.


Uwaga:

Aby zapewnić stabilność zaparkowanego motocykla Honda CRF1000L Africa Twin po jego obniżeniu, zalecamy stosowanie krótszych podpórek bocznych i/lub podpórki centralnej.

 

Zakres dostawy:

- 2x Closed Cartridge -25mm

- z możliwością ustawienia amortyzatora, (1x) stopień odbicia, (1x) stopień kompresji.

- z napięciem wstępnym sprężyny za pomocą narzędzia do regulacji (2x)

- narzędzie do regulacji

- gotowy do montażu i jazdy, wyposażony we wstępnie zamontowaną sprężynę widelca.

- 1 litr oleju

- instrukcja obsługi i montażu

- 2x naklejka ochronna


Podstawowe ustawienie jest przystosowane dla wymagającego motocyklisty turystycznego z bagażem.


Możliwe jest dostosowanie do wyjątkowych wymagań. Wówczas amortyzator jest dostosowywany przez nas do Państwa wymagań za pomocą sprężyny o odpowiednim współczynniku sprężystości i innych konfiguracji.


 


W razie dalszych pytań chętnie służymy radą. Skontaktuj się z nami.

Więcej informacji
Copyright © 2021