ZEGA Pro zestaw aluminiowych kufrów bocznych do BMW R1250GS/ R1250GS Adventure/ R1200GS od 2013/ R1200GS Adventure od 2014

1 085,19 €
(5 022,23 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Tylko %1 pozostał
Part number
01-045-5730-0P
incl. 23% Tax
Aluminiowy system kufrów ma ponownie bardzo wytrzymałą konstrukcję. Staraliśmy się maksymalnie zbliżyć stelaże i kufry do motocykla. Przeprowadzono już liczne testy, aby upewnić się, że cały projekt spełnia wymagane oczekiwania. Stelaż wykonany jest z 18 mm rurki ze stali nierdzewnej i jest mocowany do istniejących punktów montażowych za pomocą specjalnych zaczepów mocujących i elementów wzmacniających. Komfort pasażera nie jest w żaden sposób ograniczony.

Podkreśla wygląd enduro i touring modelu R1250GS/ R1200GS.

- gotowe zestawy mocujące
- wytrzymały drążek łączący
- stelaż ze stali nierdzewnej

System kufrów:
Solidny stalowy stelaż wykonany z rury ze stali nierdzewnej o średnicy 18mm i grubości ścianki 2mm. Skręcona śrubami poprzeczka dla większej sztywności. Łatwy montaż. Wykorzystuje standardowe punkty montażowe. Brak konieczności modyfikacji tylnych podnóżków. Śruby montażowe są w zestawie.

ZEGA Pro:
W nowoczesnym designie i najnowocześniejszej konstrukcji, nasi konstruktorzy stworzyli prawdziwe arcydzieło w postaci ZEGA Pro.

Lekki i wytrzymały kufer dostępny w wersji 31/38 litrów, wykonany w całości z 1,5-mm aluminium, wodo- i pyłoszczelny, wyprodukowany zgodnie z najwyższymi standardami - w żadnym wypadku nie mieliśmy zamiaru zadowolić się podstawową konstrukcją z tworzywa sztucznego, która została po prostu urozmaicona kilkoma kawałkami formowanego aluminium!

Pokrywa i podstawa ZEGA Pro są spawane, co zapewnia maksymalną sztywność połączeń, a podstawa i zewnętrzna powłoka mają wysokiej jakości nity. Nie znajdziesz żadnych nieszczelnych spawów wzdłuż krawędzi. Wysokiej jakości silikonowe uszczelki sprawiają, że zawartość kufra jest chroniona tak dobrze, jak to tylko możliwe.

Bardzo wytrzymała listwa ochronna wzdłuż obudowy kufra. To samo dotyczy mocnych narożników ochronnych na pokrywie, którą można całkowicie zdjąć lub otworzyć tylko z jednej strony - zaczepy służą jako zawiasy.

ZEGA Pro przekonuje nie tylko technologią i jakością wykonania, ale także wieloma przemyślanymi rozwiązaniami szczegółowymi i nowoczesnym, chronionym designem - zaokrąglone linie przedmiotu naprawdę przyciągają wzrok. I tak na przykład do pokrywy można dodać sprytny uchwyt. Cztery uchwyty mocujące wystają tylko nieznacznie ponad powierzchnię pokrywy kufra, dzięki czemu jest on również idealnym miejscem do siedzenia.

Inną zaletą kufra ZEGA Pro jest to, że można go łatwo otworzyć, aby wyjąć torbę bagażową i nasz bogaty asortyment akcesoriów. Sprytne rozwiązania w modelu ZEGA Pro obejmują pomysłowy system zamków, który jest mocny i niezawodny, a jednocześnie łatwy w obsłudze.

Zamki nie wchodzą w skład zestawu. 
Komplet 4 zamków na 2 kufry boczne - nr kat. 01-050-0874-0
Więcej informacji
Copyright © 2021