ZEGA Mundo zestaw aluminiowych kufrów bocznych do Yamahy XT1200Z/ ZE Super Ténéré

981,84 €
(4 248,38 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Part number
01-046-6130-0P
incl. 23% Tax
Solidna i ładnie zaprojektowane kufry aluminiowe, które doskonale radzą sobie z każdym zadaniem, od codziennych po wyprawowe. ZEGA Mundo nawiązuje do tradycji legendarnych kufrów ZEGA.

Wraz z systemem kufrów ZEGA Mundo oferujemy Państwu rozwiązanie bagażowe do ekstremalnych zastosowań, poparte 25-letnim doświadczeniem i tysiącami kilometrów testowych. Nasze systemy kufrów ZEGA są projektowane i dostosowywane do konkretnego typu motocykla i produkowane w Niedereschach w Niemczech, po dokładnej kontroli jakości.

Zalety w skrócie:
- wodoodporność, pyłoszczelność i wysoka jakość wykonania
- lekka, ale wytrzymała konstrukcja
- opracowane specjalnie dla Twojego modelu motocykla
- stelaż kufrów jest przykręcany do istniejących punktów montażowych
- szybki montaż
- całkowicie pozbawione luzów mocowanie kufrów, nawet po przejechaniu tysięcy kilometrów
- zaprojektowane do ekstremalnych zastosowań
- eleganckie wkomponowanie w ogólny wygląd
- automatyczne ryglowanie zapobiega przypadkowemu otwarciu zamków
- kompatybilne z akcesoriami ZEGA

Oprócz systemów kufrów ZEGA Pro i ZEGA Pro2 oferujemy oczywiście również systemy kufrów ZEGA Mundo, przeznaczone specjalnie do Twojego motocykla. Powody, które przemawiają za tym systemem są tak różnorodne jak nasi klienci. Niektórzy cenią sobie autentyczny, przejrzysty wygląd legendarnych kufrów ZEGA, który odzwierciedla ZEGA Mundo. Dla innych, system kufrów ZEGA Mundo jest poziomem wejściowym do wysokiej jakości rozwiązań twardego bagażu. Wspólne dla nich wszystkich jest pragnienie posiadania systemu kufrów, który pasuje do odpowiedniego typu motocykla, jest najwyższej jakości wykonania i działa bezproblemowo nawet w trudnych warunkach.
Oczywiście, zadbaliśmy również o to, aby nasze akcesoria do kufrów ZEGA Pro były również kompatybilne z ZEGA Mundo. Ponieważ wszystkie nasze produkty są znormalizowane, można bez problemu wymieniać poszczególne części. Możesz również rozbudować ten system do różnych zastosowań, dodając kufry ZEGA Mundo o innych rozmiarach, jak również kufry ZEGA Pro lub ZEGA Pro2.

Kufry:
- korpus wykonany z aluminium o grubości 1,5 mm
- zaprojektowane do ekstremalnych zastosowań
- dostępne o pojemności 31, 38 lub 45 litrów
- sprawdzone, wysokiej jakości, zamykane okucia ze stali nierdzewnej
- ergonomicznie zaprojektowane kółka mocujące wewnątrz kufrów.
- szczelne i odporne na odkształcenia
- bezluzowe dopasowanie, nawet po tysiącach kilometrów
- szybki montaż
- automatyczne ryglowanie zapobiega przypadkowemu otwarciu zamków
- łatwy montaż zamków
- kompatybilne z akcesoriami ZEGA
- made in EU

Przy projektowaniu ZEGA Mundo skupiono się w stu procentach na czystej funkcjonalności. Praktyczna przydatność, solidność i technicznie czysty design są połączone w tej aluminiowej obudowie.
Aby uzyskać połączenia o maksymalnej wytrzymałości, niezniszczalny korpus jest wykonany z blachy aluminiowej o grubości 1,5 mm i połączony z podstawą, która jest wykonana z jednego kawałka aluminium, za pomocą specjalnych nitów. Taka koncepcja sprawia, że obudowa ma solidny plus w zakresie sztywności. Ponadto zintegrowana, bardzo obszerna taśma uszczelniająca zapewnia optymalną szczelność połączenia.
To samo dotyczy specjalnie uformowanego profilu, który tworzy górną część obudowy. Wzmacnia on skrzynię, a zintegrowana warga uszczelniająca, która jest precyzyjnie dopasowana do profilu pokrywy, zapewnia całkowite zamknięcie odporne na warunki atmosferyczne.

Stelaż kufrów:
- z okrągłe rury ze stali nierdzewnej 18 mm
- dodatkowa poprzeczka dla większej stabilności
- nadaje się do trudnych warunków terenowych
- pasuje również do wszystkich kufrów ZEGA Pro i ZEGA Pro2
- wykorzystuje istniejące punkty mocowania
- całkowicie nadaje się dla pasażerów
- elegancka integracja z ogólnym wyglądem

Stelaże naszych kufrów wykonane są z wytrzymałej rury okrągłej ze stali szlachetnej o średnicy 18 mm i gwarantują tym samym bardzo dużą stabilność, także poza utartymi szlakami. Dodatkowa poprzeczka zapewnia większą stabilność, dzięki czemu system kufrów nadaje się również do trudnych warunków terenowych. Ponieważ stelaż kufrów wykorzystuje istniejące punkty montażowe, instalacja jest dziecinnie prosta.
Oczywiście, zadbaliśmy o to, aby stelaż kufrów był równie praktyczny w podróży dookoła świata, jak i w codziennej rutynie. Dlatego też zadbaliśmy o to, by w pełni odpowiadał potrzebom pasażerów.

Zestaw zawiera:
1 x kufer aluminiowy ZEGA Mundo 31 litrów
1 x kufer aluminiowy ZEGA Mundo 38 litrów
1 x stelaż na kufry wraz z osprzętem montażowym
Więcej informacji
Copyright © 2021