ZEGA Evo zestaw aluminiowych kufrów bocznych do Triumph Tiger 900 Rally

1 291,92 €
(5 590,10 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Part number
01-421-6831-0P
incl. 23% Tax

Viva la Evolution!

CIĄGŁA EWOLUCJA - pod tym hasłem rozwijamy nasze kufry ZEGA i dlatego nazwa naszych najnowszych kufrów aluminiowych była od początku oczywista. Model ZEGA Evo łączy w sobie sprawdzoną po tysiąckroć wytrzymałość z wyjątkowo wygodną obsługą - również dzięki zupełnie nowemu systemowi mocowania.


Kufry jako część systemu bagażowego:

ZEGA Evo, jak wszystkie wcześniejsze kufry Touratech, nie zostały opracowane jako odizolowany produkt, lecz od początku były pomyślane jako część systemu bagażowego. Wyjątkowe korzyści praktyczne są wynikiem unikalnego połączenia eleganckiego i niezniszczalnego kufra, pomysłowego mechanizmu mocującego i odpornego na teren stelaża wykonanego z rurek ze stali nierdzewnej o grubości 18 mm. Dopasowane torby wewnętrzne i praktyczne uchwyty na akcesoria uzupełniają system bagażowy (dostępne opcjonalnie).


Zalety w skrócie:

- Nowo zaprojektowane plastikowe narożniki - chronią kierowcę i sakwy w razie wypadku.

- Sprawdzone bolce mocujące - do uchwytu ZEGA Evo na akcesoria 

- Sprawdzony uchwyt - do wygodnego przenoszenia

- Nowo opracowany system mocowania - łatwy montaż i pewne zamocowanie na stelażu

- Nowo opracowany, zamykany jedną ręką system blokowania - do wygodnego i bezpiecznego mocowania do stelaża

- Nowo opracowany, zamykany zatrzask pokrywy - do wygodnego otwierania i zamykania z obu stron, dzięki praktycznej funkcji zawiasu

- Sprawdzona silikonowa uszczelka - dzięki której kufer jest suchy wewnątrz, nawet w ulewnym deszczu

- Sprawdzone uchwyty mocujące - do bezpiecznego mocowania toreb na pokrywie kufra i innego miękkiego bagażu

- Standardowe haki po wewnętrznej stronie pokrywy - do mocowania akcesoriów (torby, siatki)


Praktyczne korzyści i łatwość obsługi:

ZEGA Evo oferuje jeszcze łatwiejszy montaż niż ZEGA Pro2, z absolutnie pewnym trzymaniem - nawet w trudnych warunkach w terenie! W ten sposób łączy w sobie optymalną ergonomię i absolutny komfort, nie rezygnując z niezawodności.


W nowych zaczepach pokrywy zachowaliśmy popularną funkcję zawiasu. Dzięki temu klapę można otworzyć z obu stron lub całkowicie zdjąć. Wieko i podstawa kufra są produkowane przy użyciu nowoczesnego procesu głębokiego tłoczenia, który eliminuje konieczność stosowania nieatrakcyjnych spawów.


Stabilne połączenie pomiędzy zewnętrzną powłoką a podstawą zapewniają wysokiej jakości, wodoodporne specjalne nity. Pokrywa posiada profil pióro-wpust ze zintegrowaną uszczelką silikonową, która gwarantuje wodoszczelność. Nowo opracowany system wentylacji zmniejsza ciśnienie w kufrze w przypadku zmiany wysokości. Oznacza to, że możesz otworzyć kufer, który zamknąłeś w dolinie na najwyższej przejezdnej drodze. Podobnie jak poprzednik, ZEGA Evo jest również wykonany z uznanego aluminium o grubości 1,5 mm.


ZEGA Evo jest już wyposażone w praktyczne bolce do mocowania akcesoriów. Dzięki temu możesz łatwo zamocować specjalne uchwyty na akcesoria ZEGA Evo bez konieczności wiercenia otworów w swoim nowym kufrze. Podobnie jak w poprzednich wersjach, sprawdzone uchwyty mocujące są standardowo zainstalowane na pokrywie, dzięki czemu możesz bezpiecznie przymocować specjalny worek na pokrywę kufra lub inne przedmioty do swojego ZEGA Evo. Kufer jest łatwy w transporcie dzięki uchwytowi do przenoszenia.


Niezależnie od tego, czy są anodowane na srebrno czy czarno, nowe ZEGA Evo wyznaczają również standardy dla wysokiej jakości rozwiązań bagażowych, jeśli chodzi o design. Zaokrąglone, zaprojektowane na nowo plastikowe narożniki to nie tylko element dekoracyjny. W razie wypadku chronią one nie tylko kufer, lecz także kierowcę przed obrażeniami.


Nowo opracowany system mocowań:

Głównym elementem ZEGA Evo jest całkowicie nowo opracowany i zaprojektowany system mocowania na stelażach kufrów, który łączy łatwą obsługę z pewnym trzymaniem. Twoje kufry pozostają bezpiecznie przymocowana do motocykla, nawet jeśli działają na nie bardzo duże siły. Procedura montażu jest niezwykle prosta, mechanizm zamykający jest wyposażony w blokadę bezpieczeństwa, która działa nawet wtedy, gdy go nie zamkniesz, a obsługa jest dziecinnie prosta nawet w najgrubszych rękawicach. Wystarczy wsunąć zaczepy na stelaż i przesunąć dźwignię napinającą w dół, aż zaskoczy na miejsce. Kufer można dodatkowo zabezpieczyć przed kradzieżą za pomocą zamka na stelażu. Aby ją zdjąć, wystarczy pociągnąć za dźwignię napinającą i podnieść kufer ze stelaża. Mechanizm sprawdza się również w wymagających warunkach - brud, piasek, błoto itp.


Stelaż na kufry:

- wykonany ze stali nierdzewnej z rury okrągłej 18 mm

- dodatkowa poprzeczka dla większej stabilności

- przystosowany do trudnych warunków terenowych

- pasuje również do wszystkich kufrów ZEGA Mundo, ZEGA Pro i ZEGA Pro2

- wykorzystuje istniejące punkty mocowania

- całkowicie nadaje się dla pasażerów

- elegancka integracja z ogólnym wyglądem


Nasze stelaże wykonane są z wytrzymałej rury okrągłej ze stali nierdzewnej o średnicy 18 mm i gwarantują tym samym bardzo dużą stabilność, także poza utartymi szlakami. Dodatkowa poprzeczka zapewnia większą stabilność, dzięki czemu system kufrów nadaje się również do trudnych warunków terenowych. Ponieważ stelaż wykorzystuje istniejące punkty montażowe, instalacja jest dziecinnie prosta.


Oczywiście zadbaliśmy również o to, aby stelaż był równie praktyczny w podróży dookoła świata, jak i w codziennej rutynie. Dlatego też zadbaliśmy o to, aby był całkowicie dostosowany do potrzeb pasażerów.


Dodatkowo do kufrów należy zamówić zamki, które nie wchodzą w skład zestawu

Zestaw zamków ZEGA Evo na 2 kufry to nr kat. 01-050-6000-0

Więcej informacji
Copyright © 2021