Torba w miejsce siedzenia pasażera EXTREME Edition, by Touratech Waterproof do BMW R 1250 GS /R1250GS ADV / R 1200 GS (LC) / R1200GS (LC) ADV

289,31 €
(1 252,90 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Part number
01-055-1010-0
incl. 23% Tax
Wodoodporna torba w miejsce siedzenia pasażera jest idealnym uzupełnieniem bagażu dla samotnego poszukiwacza przygód. Torba w miejsce siedzenia zawiera płytę bazową, która po włożeniu do specjalnej torby pozwala na używanie torby bez siedzenia pasażera. Montaż staje się wygodniejszy, a sportowa sylwetka motocykla zostaje zachowana.

Na górnej klapie oraz w chronionej przed warunkami atmosferycznymi wewnętrznej części górnej klapy znajdują się kieszenie z siatki, w których można przechowywać drobne przedmioty. Odblaski z tyłu zapewniają bezpieczeństwo bierne. Już duża pojemność wynosząca ok. 12 litrów może zostać zwiększona do ok. 18 litrów dzięki zamkowi błyskawicznemu umieszczonemu na całym obwodzie. Komora główna może być indywidualnie dopasowana dzięki wewnętrznemu podziałowi.

Pasuje do: BMW R 1250 GS /R1250GS ADV i R 1200 GS (LC) / R1200GS (LC) ADV

Touratech Waterproof EXTREME Edition

Ta nowa gama produktów od Touratech łączy w sobie wszystko, czego można sobie życzyć w wodoodpornym miękkim bagażu: Te sztuki bagażu są niezwykle wytrzymałe - mogą wytrzymać wiele ostrego traktowania, nawet upadek. Torby są oczywiście wyjątkowo wodoodporne, niezależnie od tego, z której strony pada deszcz. Ich wyjątkowo dobra jakość przejawia się w wykonaniu, dopasowaniu i trwałości. Do tego dochodzi ekstremalny design z wieloma przydatnymi funkcjami i niepowtarzalna kolorystyka: czarna na zewnątrz i żółta wewnątrz - aby łatwiej było znaleźć to, czego się szuka.

Specjalnie opracowana mieszanka materiałów oferuje nie tylko niepowtarzalny dotyk, ale jest jednocześnie obietnicą i znakiem firmowym: czy to na drodze, czy w terenie; promienie UV, deszcz lub śnieg; EXTREME Edition z serii Touratech Waterproof robi to wszystko.

Rozpocznij swoją przygodę już teraz z Touratech Waterproof EXTREME Edition!
Więcej informacji
Copyright © 2021