Torba Rack Pack EXTREME Edition by Touratech Waterproof

103,26 €
(446,03 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Part number
01-055-1002-0
incl. 23% Tax

Te całkowicie wodoodporne torby podróżne z serii Rack Pack to ulubione rozwiązanie wielu motocyklistów. Dzięki sprawdzonemu rolowanemu zamknięciu zawartość torby zawsze pozostaje całkowicie sucha. Wewnętrzne kieszenie umożliwiają szybki dostęp do notebooków i innych drobnych przedmiotów bez konieczności wyjmowania całego bagażu znajdującego się wewnątrz torby. Zewnętrzna kieszeń z siatki pomieści rzeczy, które niekoniecznie muszą być chronione przed wodą, ale muszą być zawsze pod ręką. Odblaski po bokach zapewniają bezpieczeństwo. Przy pojemności 50 litrów torba ta oferuje wystarczająco dużo miejsca, by móc spakować się na wycieczkę. Opcjonalny pas do przenoszenia (055-1621) przekształca ją w uniwersalną torbę podróżną.


Touratech Waterproof EXTREME Edition


Ta nowa seria produktów Touratech, która łączy w sobie wszystko, czego można sobie życzyć w wodoodpornym bagażu miękkim: Wszystkie produkty z tej serii są niezwykle wytrzymałe - wytrzymają nawet upadek. Torby są oczywiście wyjątkowo wodoodporne, niezależnie od tego, z której strony pada deszcz. Ich wyjątkowo dobra jakość przejawia się w wykonaniu, dopasowaniu i trwałości. Do tego dochodzi świetny design z wieloma przydatnymi funkcjami i niepowtarzalną kolorystyką: czarna na zewnątrz i żółta wewnątrz - aby łatwiej było znaleźć to, czego się szuka.


Specjalnie opracowana mieszanka materiałów jest nie tylko przyjemna w dotyku, ale jednocześnie jest gwarancją najlepszej jakości i znakiem rozpoznawczym: czy to na szosie, czy w terenie, czy w promieniach UV, czy w deszczu, czy w śniegu, edycja EXTREME z serii Touratech Waterproof wytrzyma wszystko.


Rozpocznij swoją przygodę już teraz z Touratech Waterproof EXTREME Edition!

Więcej informacji
There are currently no downloads available.
Copyright © 2021