Torba na siedzenie EXTREME Edition, by Touratech Waterproof

227,29 €
(981,77 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Part number
01-055-1009-0
incl. 23% Tax
Wodoodporna torba na siedzenie pasażera jest idealnym uzupełnieniem bagażu dla samotnego poszukiwacza przygód. Dzięki wytrzymałym paskom na rzepy torbę można przymocować do niemal każdego siedzenia pasażera. Na górnej klapie oraz w chronionej przed warunkami atmosferycznymi wewnętrznej części górnej klapy znajdują się kieszenie z siatki, w których można przechowywać drobne przedmioty. Odblaski na tylnej ściance zapewniają bezpieczeństwo bierne. Już duża pojemność ok. 12 litrów może zostać zwiększona do ok. 18 litrów za pomocą zamka błyskawicznego umieszczonego na całym obwodzie. Komora główna może być indywidualnie dopasowana dzięki wewnętrznemu podziałowi.

Touratech Waterproof EXTREME Edition

Ta nowa seria produktów Touratech łączy w sobie wszystko, czego można oczekiwać od wodoodpornego bagażu miękkiego: Te sztuki bagażu są niezwykle wytrzymałe - mogą wytrzymać wiele ostrego traktowania, nawet upadek. Torby są oczywiście wyjątkowo wodoodporne, niezależnie od tego, z której strony pada deszcz. Ich wyjątkowo dobra jakość przejawia się w wykonaniu, dopasowaniu i trwałości. Do tego dochodzi ekstremalny design z wieloma przydatnymi funkcjami i niepowtarzalna kolorystyka: czarna na zewnątrz i żółta wewnątrz - aby łatwiej było znaleźć to, czego się szuka.

Specjalnie opracowana mieszanka materiałów oferuje nie tylko niepowtarzalny dotyk, ale jest jednocześnie obietnicą i znakiem firmowym: czy to na drodze, czy w terenie; promienie UV, deszcz lub śnieg; EXTREME Edition z serii Touratech Waterproof robi to wszystko.

Rozpocznij swoją przygodę już teraz z Touratech Waterproof EXTREME Edition!
Więcej informacji
Copyright © 2021