Torba na bagażnik Tail Rack Bag+ EXTREME Edition by Touratech Waterproof

154,94 €
(666,28 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Part number
01-055-1006-0
incl. 23% Tax

Ta wodoodporna torba na bagażnik została zaprojektowana specjalnie dla bagażników Touratech, ale pasuje również do większości standardowych bagażników. Dzięki bardzo długim paskom na rzepy torbę można zamontować również na prawie każdym siedzeniu pasażera. Spora pojemność wynosząca ok. 8 litrów może zostać zwiększona do 12 litrów za pomocą zamka błyskawicznego umieszczonego na całym obwodzie. Na górnej klapie oraz w chronionej przed warunkami pogodowymi wewnętrznej części górnej klapy znajdują się kieszenie z siatki, w których można przechowywać drobne przedmioty. Odblaski z tyłu torby zapewniają bezpieczeństwo.


Plusem tej torby jest ulepszone mocowanie paska. Dzięki rozwiązaniu z klamrą paska, zakładanie i zdejmowanie torby jest teraz dziecinnie proste.


Touratech Waterproof EXTREME Edition

Ta nowa seria produktów Touratech, która łączy w sobie wszystko, czego można sobie życzyć w wodoodpornym bagażu miękkim: Wszystkie produkty z tej serii są niezwykle wytrzymałe - wytrzymają nawet upadek. Torby są oczywiście wyjątkowo wodoodporne, niezależnie od tego, z której strony pada deszcz. Ich wyjątkowo dobra jakość przejawia się w wykonaniu, dopasowaniu i trwałości. Do tego dochodzi świetny design z wieloma przydatnymi funkcjami i niepowtarzalną kolorystyką: czarna na zewnątrz i żółta wewnątrz - aby łatwiej było znaleźć to, czego się szuka.


Specjalnie opracowana mieszanka materiałów jest nie tylko przyjemna w dotyku, ale jednocześnie jest gwarancją najlepszej jakości i znakiem rozpoznawczym: czy to na szosie, czy w terenie, czy w promieniach UV, czy w deszczu, czy w śniegu, edycja EXTREME z serii Touratech Waterproof  wytrzyma wszystko. 


Rozpocznij swoją przygodę już teraz z Touratech Waterproof EXTREME Edition,

Więcej informacji
Copyright © 2021