Tankbag Midi EXTREME Edition by Touratech Waterproof

237,62 €
(1 026,39 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Part number
01-055-1008-0
incl. 23% Tax
Dzięki torbie na zbiornik Midi, stworzyliśmy rozwiązanie w wodoodpornym wydaniu EXTREME dla wszystkich motocykli typu adventure z krótszym zbiornikiem. Jest on mocowany za pomocą pasków i klipsów. Dzięki temu tankowanie jest szybkie i nieskomplikowane, a pewny chwyt jest gwarantowany nawet w trudniejszym terenie. Pojemność 10 litrów można powiększyć do 14 litrów.

Komora główna może być indywidualnie dopasowana dzięki wewnętrznemu podziałowi. Małe przedmioty można umieścić w dwóch kieszeniach z siatki na zewnątrz lub w małych dodatkowych kieszeniach w chronionym przed warunkami pogodowymi wnętrzu torby. Mapnik jest oczywiście również wodoodporny i posiada wejście na kabel do smartfona lub tabletu. Wyjmowana kieszeń oferuje miejsce na portfel, dokumenty, paszport, klucze,...

Torba na zbiornik pasuje do wielu różnych motocykli typu Adventure. Między innymi:
- BMW F800GS, F700GS, F650GS;
- Honda CRF1100L Africa Twin, CRF1100L Adventure Sports, CRF1000L Africa Twin, CRF1000L Adventure Sports
- KTM 890 Adventure, 790 Adventure
- Triumph Tiger 900, Tiger 800
- Yamaha Tenere 700

Uwaga: W razie potrzeby użyj folii ochronnej na lakier!

Touratech Waterproof EXTREME Edition

Ta nowa seria produktów Touratech łączy w sobie wszystko, czego można sobie życzyć w wodoodpornym miękkim bagażu: Te sztuki bagażu są niezwykle wytrzymałe - mogą wytrzymać wiele ostrego traktowania, nawet upadek. Torby są oczywiście wyjątkowo wodoodporne, niezależnie od tego, z której strony pada deszcz. Ich wyjątkowo dobra jakość przejawia się w wykonaniu, dopasowaniu i trwałości. Do tego dochodzi ekstremalny design z wieloma przydatnymi funkcjami i niepowtarzalna kolorystyka: czarny na zewnątrz i żółty wewnątrz - aby łatwiej było znaleźć to, czego się szuka.

Specjalnie opracowana mieszanka materiałów oferuje nie tylko niepowtarzalny dotyk, ale jest jednocześnie obietnicą i znakiem firmowym: czy to na drodze, czy w terenie; promienie UV, deszcz lub śnieg; EXTREME Edition z serii Touratech Waterproof robi to wszystko.

Rozpocznij swoją przygodę już teraz z Touratech Waterproof EXTREME Edition!
Więcej informacji
Copyright © 2021