Tankbag EXTREME Edition by Touratech Waterproof

237,62 €
(1 029,05 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Part number
01-055-1000-0
incl. 23% Tax

Ten wodoodporny tankbag został zaprojektowany specjalnie dla dużych motocykli typu adventure. Pojemność wynosi ok. 14 litrów, ale może zostać zwiększona do ok. 22 litrów dzięki zamkowi błyskawicznemu umieszczonemu na całym obwodzie. Komora główna może być indywidualnie dopasowana dzięki wewnętrznemu podziałowi. Małe przedmioty można umieścić w dwóch kieszeniach z siatki na zewnątrz lub w małych dodatkowych kieszeniach w chronionym przed warunkami pogodowymi wnętrzu torby. Kieszeń na mapę jest oczywiście również wodoodporna i posiada wejście na kabel do smartfona lub tabletu. Wyjmowana kieszeń oferuje miejsce na portfel, dokumenty samochodowe, paszport, wizy, klucze,...


Tank bag jest mocowany w typowy dla Touratech sposób za pomocą zestawu mocującego z klipsami i rzepami, który pozostaje na pojeździe. Uzupełnianie paliwa jest więc szybkie i nieskomplikowane. Paski napinające zapewniają jeszcze lepsze trzymanie w warunkach terenowych.


Tankbag pasuje do wielu różnych motocykli typu Adventure. Między innymi: BMW R1200GS (AC), R1200GS (AC) Adv, R1200GS (LC), R1200GS (LC) Adv, R 1250 GS, R 1250 GS Adv, F850GS, F850GS Adv, F750GS. KTM 1050 Adv, 1090 Adv, 1190 Adv, 1290 Super Adv R, 1290 Super Adv S


Touratech Waterproof EXTREME Edition


Ta nowa seria produktów Touratech, która łączy w sobie wszystko, czego można sobie życzyć w wodoodpornym bagażu miękkim: Wszystkie produkty z tej serii są niezwykle wytrzymałe - wytrzymają nawet upadek. Torby są oczywiście wyjątkowo wodoodporne, niezależnie od tego, z której strony pada deszcz. Ich wyjątkowo dobra jakość przejawia się w wykonaniu, dopasowaniu i trwałości. Do tego dochodzi świetny design z wieloma przydatnymi funkcjami i niepowtarzalną kolorystyką: czarna na zewnątrz i żółta wewnątrz - aby łatwiej było znaleźć to, czego się szuka.


Specjalnie opracowana mieszanka materiałów jest nie tylko przyjemna w dotyku, ale jednocześnie jest gwarancją najlepszej jakości i znakiem rozpoznawczym: czy to na szosie, czy w terenie, czy w promieniach UV, czy w deszczu, czy w śniegu, edycja EXTREME z serii Touratech Waterproof  wytrzyma wszystko. 


Rozpocznij swoją przygodę już teraz z Touratech Waterproof EXTREME Edition,

Więcej informacji
Copyright © 2021