Szyba przednia przezroczysta rozm. S do Hondy CRF 1100L Africa Twin

93,98 €
(400,08 zł)
134,27 €
(571,60 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Part number
01-403-6200-0
incl. 23% Tax

Nie jesteś zadowolony z oryginalnej szyby swojego motocykla? Dzięki doświadczeniu naszego działu produkcji oraz pokonaniu wielu kilometrów w różnych warunkach, opracowaliśmy osłonę przed wiatrem, która łączy w sobie atrakcyjny design i optymalną funkcję dla każdego zastosowania.


Wymień swoją oryginalną szybę przednią na szybę Touratech i odkryj znacznie lepsze właściwości jezdne! Forma i funkcja górnej krawędzi osłony przedniej opiera się na naszym doświadczeniu rajdowym. Optymalizacja aerodynamiczna kieruje strumienie powietrza nad głowę kierowcy bez zbędnych turbulencji. W ten sposób osłona przed wiatrem jest nie tylko płaska, ale również gwarantuje relaksującą przyjemność jazdy, która nie męczy ani kierowcy, ani pasażera.


Szyba Touratech nadaje Twojemu motocyklowi indywidualny design, który Cię zafascynuje. Oczywiście, została ona dokładnie przetestowana. W ten sposób otrzymujesz osłonę przed wiatrem, która ulepsza Twój motocykl zarówno pod względem technicznym jak i wizualnym.


Do Twojego CRF1100L Adventure Sports potrzebujesz szybę 01-403-6230-0.


- Opracowana specjalnie dla Twojego motocykla

- Aerodynamicznie zoptymalizowana forma

- Płaskie prowadzenie nawet przy dużych prędkościach

- Zminimalizowane zawirowania powietrza

- Niewyczerpująca jazda

- Atrakcyjny design adventure


Dostępne w różnych wysokościach i odcieniach.


- Wysokość: S

- Odcień: przezroczysty

Więcej informacji
Copyright © 2021