Rękawice Touratech MX-Ride

46,41 €
(197,43 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Part number
01-500-5000-0P
incl. 23% Tax
Rękawice Touratech "MX-Ride" to lekkie rękawice motocrossowe. Rękawice te zostały opracowane w celu zapewnienia motocyklistom offroadowym maksymalnego komfortu i kontroli.

MX-Ride są lekkie i cienkie, odpowiednie do użytku w średnich i wysokich temperaturach w trudnym terenie, a jednocześnie zapewniają solidną ochronę. Górna powierzchnia rękawic jest doskonale przystosowana do czyszczenia gogli.

Wnętrze dłoni wykonano z odpornej na ścieranie i bardzo przyjemnej w dotyku skóry syntetycznej. Zastosowano tutaj pojedynczy wzór, aby uniknąć słabych punktów z powodu szwów. Silikonowy nadruk na dłoni i opuszkach palców zapewnia doskonałą przyczepność do kierownicy i dźwigni.

Neoprenowy mankiet umożliwia idealne dopasowanie do nadgarstka dzięki wygodnej elastyczności. Zapięcie na rzep zapewnia bezpieczne zamknięcie. Podwójna warstwa materiału chroni narażone na ucisk części kciuka przed powstawaniem pęcherzy.
Podwójna warstwa materiału zapobiega również irytującym szwom na końcach palców. Dodatkowe otwory wentylacyjne umożliwiają dobre odprowadzanie ciepła w połączeniu z przewiewnym materiałem.


Rękawice Touratech "MX-Ride"
- Górna powierzchnia frotte do czyszczenia gogli.
- Lekkie, cienkie i dobrze wentylowane
- Wnętrze dłoni wykonane ze skóry syntetycznej
- Zewnętrzna część wykonana z odpornego na rozdarcia materiału
- Neoprenowe mankiety
- Podwójny materiał na kciuku
- Odwrócony materiał na palcu wskazującym i środkowym
- Rozszerzony materiał dla lepszego dopasowania na stawach palców
- Otwory wentylacyjne na palcach dłoni
- Pasek na rzep umożliwiający dopasowanie do rozmiaru nadgarstka
- Silikonowy nadruk na końcówkach dłoni i palców

Materiał: 50% poliester, 40% skóra syntetyczna, 4% neopren, 3% silikon, 3% guma

Instrukcje dotyczące prania i pielęgnacji rękawic skórzanych:
Rękawice należy prać ręcznie przy użyciu specjalnego środka czyszczącego do skóry. Nie używać środków do płukania tkanin ani wybielaczy. Nie czyścić chemicznie. Po umyciu dokładnie wypłukać rękawice czystą wodą. Zawinąć rękawice w suchą szmatkę i lekko ścisnąć. Nie wykręcać ani nie ugniatać. Pozostawić rękawice do wyschnięcia na powietrzu. Nie suszyć na słońcu, grzejniku ani w suszarce. Załóż wilgotne rękawice i zaciśnij je w pięść, aby nadać im odpowiedni kształt. W razie potrzeby użyj produktów do pielęgnacji skóry. Przechowywać rękawice w dobrze wentylowanym miejscu.
Więcej informacji
There are currently no downloads available.
Copyright © 2021