Rękawice Touratech Guardo Rain

44,34 €
(193,03 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Tylko %1 pozostał
Part number
01-500-2051-0P
incl. 23% Tax
Guardo Rain to wysokiej jakości przeciwdeszczowe rękawice wykonane z wytrzymałego nylonu Ripstop z wodoodporną membraną i lekką poliestrową podszewką.
Klasyczna ochrona przeciwdeszczowa z nowoczesnymi technologiami w nowej interpretacji: to właśnie Guardo Rain. Nylon Ripstop, materiał tekstylny szczególnie odporny na rozdarcia dzięki wplecionym, wzmocnionym niciom, nadaje wyjątkową solidność tym rękawicom przeciwdeszczowym. Membrana wykonana jest z poliuretanu, który niezawodnie odpycha wodę deszczową, nawet przy dużych prędkościach. Szczególną cechą jest miękka mieszanka poliestru i poliuretanu zastosowana na stronie palca wskazującego i kciuka. Umożliwia to skuteczne wycieranie wody z szybki kasku - klasyczna, wystająca powierzchnia do wycierania jest zbędna.
Dzięki niewielkiej wadze i kompaktowym wymiarom, możesz mieć Guardo Rain zawsze przy sobie - i być odpornym na mokre niespodzianki.

Właściwości:
- powłoka i wnętrze dłoni wykonane z poliamidu
- Antypoślizgowe wykończenie wzdłuż palca wskazującego i środkowego
- Materiał po bokach palca wskazującego i kciuka wykonany z poliestru i poliuretanu (funkcja wycierania szybki)
- Wodoodporna i oddychająca membrana poliuretanowa
- Podszewka z poliestru
- Materiał odblaskowy
- Elastyczny ściągacz w nadgarstku
- Regulacja szerokości za pomocą sznurka ściągającego w górnej części rękawicy

Powłoka: 100% poliamid
Podszewka: 100% poliester
Membrana: 100% poliuretan

Aby zapewnić ochronę przed deszczem Twoim nowym rękawicom Touratech i długo cieszyć się nowymi rękawicami Guardo, zalecamy regularne impregnowanie rękawic. Na przykład za pomocą sprayu impregnującego Motorex Protex.
Więcej informacji
There are currently no downloads available.
Copyright © 2021