Regulowany adapter szyby Pro, Yamaha Tenere 700 / World Raid

113,59 €
(483,56 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Part number
01-632-5331-0
incl. 23% Tax
Regulowany adapter Pro - Touratech Windscreen Adjustment Pro - oferuje znacznie lepszą ochronę przed warunkami atmosferycznymi oraz możliwość dostosowania aerodynamiki motocykla Yamaha Ténéré 700. Produkt ten jest łatwy w montażu i umożliwia, za pomocą jednej ręki,  wygodne ustawienie wysokości przedniej szyby w jednej z siedmiu pozycji.

Regulowany adapter szyby Pro umożliwia maksymalną ochronę przed wiatrem i jednocześnie elastyczne reagowanie na wymagania różnych warunków jazdy - jak najwięcej świeżego powietrza w wymagającym terenie i jak najlepszą ochronę przed wiatrem na szybkich odcinkach dojazdowych.

Regulowany adapter jest przykręcany do oryginalnego mocowania szyby i przenosi przednią szybę. Wykonany z wysokiej jakości anodowanego na czarno stopu aluminium, ten element o technicznym wyglądzie doskonale harmonizuje z rajdowym wyglądem kokpitu Ténéré. Adapter Pro jest przeznaczony nie tylko do standardowych szyb, ale również do wszystkich szyb akcesoryjnych, które wykorzystują oryginalne mocowanie.

W najniższym położeniu, przednia szyba jest o 12 milimetrów wyższa niż standardowa. Wysokość można zmieniać w siedmiu pozycjach, uzyskując w najwyższym położeniu dodatkowe 60 milimetrów.
Podczas gdy najniższa pozycja jest idealna do jazdy terenowej, gdzie potrzebny jest widok na przednie koło, wyższe pozycje pozwalają zoptymalizować ochronę przed wiatrem. Indywidualne opcje regulacji pozwalają również dostosować zachowanie przepływu powietrza do prędkości jazdy, własnej postury i właściwości aerodynamicznych kasku, który nosisz.

Regulacja położenia przedniej szyby jest bardzo prosta. Bez narzędzi, w ciągu ułamków sekundy i przy użyciu jednej ręki. Specjalne sprężyny w połączeniu z precyzyjnie wykonanym mechanizmem gwarantują pewne zablokowanie w każdej z siedmiu pozycji.
Blokada kierownicy pozostaje nienaruszona, a za pomocą oryginalnego wspornika lub wsporników Touratech można bez ograniczeń zamocować urządzenia nawigacyjne.
Regulowany adapter szyby Pro dla Yamaha T7 jest łatwy w instalacji i nie wymaga rejestracji.

- Wygodna obsługa jedną ręką
- Zakres regulacji 60 milimetrów
- Prosta instalacja
Więcej informacji
Copyright © 2021