Podnóżki Pivot Pegz - *MK4* do KTM 1090 Adv/ 1190 Adv/ 1290 Super Adv/ 790 Adv/ 690

206,62 €
(956,23 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Part number
01-040-5523-0
incl. 23% Tax
Pivot Pegz MK4 teraz o szerokości 6 cm i długości 10 cm dla jeszcze lepszej przyczepności!

Absolutny przełom - i to nie tylko dla kierowców cross-country i enduro, którzy narzekają na brak czułości oryginalnych podnóżków. Dzięki sprężynowemu przegubowi, te podnóżki podążają za ruchami stopy do przodu i do tyłu pod kątem 20 stopni. Chroni to buty i zapewnia motocykliście lepszą pozycję na motocyklu - nawet w ekstremalnych sytuacjach. Minimalizuje to również obciążenie motocyklisty, ponieważ but jest prawie zawsze umieszczony na całej powierzchni podnóżka, a nie - jak w przypadku tradycyjnych podnóżków - na krawędzi. Jest to szczególnie męczące i niebezpieczne, zwłaszcza w terenie.

Ale Pivoty są również niezwykle wygodne w codziennej jeździe. Zapewniają wygodne ułożenie stóp, co przekłada się na bardziej relaksującą jazdę. A dzięki ruchowi obrotowemu zmiana biegów jest łatwiejsza i szybsza.

Fakty:
Lepsza kontrola: Siły działające na motocykl są zawsze równomiernie przenoszone przez ten sam punkt na podeszwę buta.
Mniejsze zmęczenie: Lepsza absorpcja stałych uderzeń poprzez krawędzie podnóżków. Eliminuje ryzyko ześlizgnięcia się buta.
Lepszy docisk na zakrętach: Podczas pokonywania zakrętów, nacisk na motocykl powstaje na całej szerokości podnóżka, a nie tylko na jego krawędziach.
Więcej czucia: Dzięki PivotPegz, podnóżki stają się prawdziwym połączeniem między motocyklistą a maszyną. Zapobiega to zmęczeniu kierowcy i sprawia, że jego wyczucie motocykla jest bardziej precyzyjne.

Czy to w terenie, na trasie, czy na szosie - PivotPegz to zdecydowany plus w prowadzeniu i komforcie!
 
Kompletny zestaw z wszystkimi mocowaniami.
Więcej informacji
There are currently no downloads available.
Copyright © 2021