Płyta bagażnika do KTM 1290 Super Adventure S/R (2021-)

134,27 €
(580,98 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Part number
01-373-5450-0
incl. 23% Tax

Zoptymalizuj rozmieszczenie bagażu w swoim Super Adventure! Bagażnik wykonany z aluminium o grubości 4 mm jest precyzyjnie obrabiany laserowo i wirtualnie podwaja powierzchnię użytkową oryginalnego bagażnika KTM. Powierzchnia Twojego bagażnika ma świetną optykę, a jego kształt doskonale dopasowuje się do stylistyki motocykla. Liczne wgłębienia i szczeliny na pasy oferują wiele możliwości mocowania. Szeroka konstrukcja zapewnia pewne mocowanie nawet dużego bagażu. Płytę bagażnika można szybko i łatwo zamontować.


Anodowana wersja płyty nie tylko błyszczy swoim wspaniałym wyglądem. Zapobiega ona równie skutecznie otarciom, które mogą powstać na torbach Rack-Pack. Bardzo gruba, wysokiej jakości anodowana warstwa zapewnia szczególną ochronę powierzchni i pomaga zapobiegać odbarwieniom.


Aby osiągnąć optymalną stabilność, bagażnik do KTM 1290 Super Adventure jest dodatkowo wsparty na ramie nośnej. Pozwala to na umieszczenie bagażu w taki sposób, aby nie przeszkadzał pasażerowi siedzącemu na drugim siedzeniu, redukuje wibracje i zwiększa bezpieczeństwo. Dzięki dwóm dodatkowym śrubom bocznym, ta specjalna konstrukcja zwiększa stabilność w porównaniu z oryginalną tylną płytą KTM.


Cechy:

- Precyzyjnie wycięta laserowo rama nośna z 4 mm aluminium i 4 mm stali nierdzewnej

- Większa powierzchnia dla Twojego bagażu z otworami na paski

- Wyjątkowo wytrzymała konstrukcja

Więcej informacji
Copyright © 2021