Osłona silnika RALLYE do BMW R1200GS (LC) / R1200GS Adventure (LC)

372,00 €
(1 619,43 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Part number
01-045-5138-0
incl. 23% Tax
Symbioza zaawansowanej technologii produkcji i indywidualnego designu!

Osłona silnika RALLY została zaprojektowana, aby chronić wszystko, od kolektora do katalizatora Twojego R1200GS. Pasuje do wszystkich chłodzonych wodą modeli R1200GS i Adventure - w tym do aktualizacji modelu 2017! Podczas projektowania zwróciliśmy również uwagę na kompatybilność z oryginalnymi gmolami BMW i Touratech. Dzięki innowacyjnej technologii produkcji, nie ma żadnych przeszkadzających spawów, które często są uważane za wrażliwy punkt.

Unikalna konstrukcja części aluminiowej o grubości 4 mm gwarantuje skuteczną ochronę, wysoką stabilność i nadaje Twojemu GS-owi sportowy, nowoczesny wygląd. Osłona silnika RALLY otacza Twój kolektor niczym płaszcz ochronny i chroni go ze wszystkich stron w najlepszy możliwy sposób. Przylega ona do karoserii Twojego BMW, gwarantując maksymalny prześwit. Dzięki rozmieszczeniu bocznych szczelin nie trzeba się martwić o przegrzanie, a czyszczenie myjką wysokociśnieniową jest dziecinnie proste. Zaokrąglone kształty zapewniają skuteczne rozpraszanie energii w przypadku uderzenia. Zapobiega to zakleszczaniu się lub zaczepianiu. Bezpośrednie uderzenia są kompensowane przez dodatkową płytę ze stali nierdzewnej umieszczoną wewnątrz. Dzięki temu, że osłona silnika RALLY sięga za główną podstawę Twojego GS-a, nawet katalizator jest skutecznie chroniony. Detale takie jak fazowanie chronią łby śrub w ciężkich warunkach w terenie.
Dzięki zastosowaniu śrub sześciokątnych montaż / demontaż osłony silnika jest bardzo łatwy podczas serwisowania Twojego GS-a.
Więcej informacji
Copyright © 2021