Osłona reflektora ze stali nierdzewnej, czarna, mocowanie na szybkozłączkach do Triumph Tiger 800/ 800XC/ 800XCx oraz Tiger Explorer *OFFROAD USE ONLY*

144,60 €
(670,83 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Part number
01-420-5095-0
incl. 23% Tax
Szczególnie na drogach szutrowych, reflektory są zawsze narażone na uszkodzenie przez kamienie wyrzucone przez pojazd z przodu.

Wykonana ze stali nierdzewnej osłona reflektora Touratech skutecznie zapobiega uszkodzeniu soczewki reflektora przez większe kamienie. Design osłony tworzy solidny off-roadowy wygląd i znacznie modyfikuje wygląd motocykla. Poza tym, że jest to praktyczny produkt wykonany z wycinanej laserowo czarnej stali nierdzewnej, pasuje również do stylu touring enduro.

Kolejną świetną cechą jest mocowanie na  szybkozłączkach, które pozwalają, w zależności od potrzeby, łatwo założyć lub zdjąć osłonę reflektora.

Oczywiście osłona jest dostarczana z wszystkim, co jest potrzebne do jej zamontowania.

Osłona reflektora została zaprojektowana do użytku w terenie i nie jest dozwolona w ramach niemieckiego StVO. Proszę sprawdzić przepisy krajowe!
Więcej informacji
There are currently no downloads available.
Copyright © 2021