Osłona chłodnicy ze stali nierdzewnej, czarna, BMW R1250GS/ R1200GS (LC)/ R1200GS Adventure (LC)

123,93 €
(527,58 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Part number
01-045-5013-0
incl. 23% Tax
Od 2013 roku BMW postawiło na chłodzenie wodne również w nowych silnikach typu boxer. Oznacza to, że optymalna wydajność może być połączona z długą żywotnością. Przy technicznie perfekcyjnym wykonaniu, system ma tylko jeden słaby punkt: wrażliwą chłodnicę.

Osłona chłodnicy Touratech chroni wrażliwe lamele chłodnicy przed uszkodzeniem i w ten sposób zapewnia ogromne korzyści dla bezpieczeństwa!
Strach przed latającymi kamieniami, patykami lub innymi śmieciami już się nie pojawi. Niewielka inwestycja sprawi, że Twoja podróż będzie o wiele bezpieczniejsza!

Optycznie nie rzucająca się w oczy, ale w niepowtarzalnym stylu Touratech, osłona chłodnicy z ciętej laserowo stali nierdzewnej idealnie pasuje do designu GS.

Dostarczane części: 2 części (lewa i prawa)

Uwaga: Osłona chłodnicy może spowodować przegrzanie silnika w ekstremalnych warunkach, przy wysokich temperaturach zewnętrznych i ekstremalnym obciążeniu silnika.

Proszę obserwować wskaźnik temperatury wody.
Więcej informacji
Copyright © 2021