Nawigacja Garmin zumo XT incl. European maps

444,35 €
(1 918,26 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Part number
01-060-1480-0
incl. 23% Tax
Wytrzymała, terenowa nawigacja motocyklowa zumo XT jest stworzony do przygód. Jego bardzo jasny wyświetlacz o przekątnej 5,5 cala (14 cm) jest wygodny do obsługi w rękawicach i odporny na deszcz. Jest odporny na wszelkie warunki pogodowe, ekstremalne temperatury i wibracje. Wyznaczaj trasy pełne przygód dzięki funkcjom turn-by-turn (zakręt po zakręcie) w przypadku nawigacji drogowej oraz topograficznym lub BirdsEye Satellite Imagery w przypadku nawigacji terenowej - bez konieczności wykupywania subskrypcji. Alerty kierowcy pomagają przygotować się na ostre zakręty i przejazdy kolejowe. Łatwe zarządzanie i przeglądanie tras, ścieżek i punktów pośrednich w nawigatorze, smartfonie i komputerze za pomocą ekosystemu Garmin Explore™. Sparuj urządzenie ze zgodnym komunikatorem satelitarnym inReach® (sprzedawanym oddzielnie), aby uzyskać interaktywny system SOS, dwukierunkowe wiadomości i udostępnianie lokalizacji.


FACT TAGS
- 5,5-calowy, bardzo jasny, przyjazny dla dłoni wyświetlacz o wyraźnej rozdzielczości HD w trybie poziomym lub pionowym; odporny na deszcz i spełniający wojskowy standard 810G w zakresie odporności na temperaturę i wstrząsy
- Mówione wskazówki zakręt po zakręcie za pośrednictwem podłączonego kasku lub zestawu słuchawkowego oraz fabrycznie załadowane mapy topograficzne z granicami terenów publicznych, drogami 4x4 i nie tylko.
- Dostęp do zdjęć satelitarnych BirdsEye z możliwością pobierania bezpośrednio na urządzenie i bez rocznej subskrypcji.
- Opcje Garmin Adventurous Routing™ umożliwiają wyszukiwanie krętych i pagórkowatych dróg, zapewniając przyjemną i ekscytującą jazdę.
- Funkcje bezpieczeństwa obejmują połączenia BLUETOOTH® w trybie głośnomówiącym, alarmy dla kierowców, automatyczne powiadomienia o zdarzeniach oraz parowanie ze zgodnym komunikatorem satelitarnym inReach® (sprzedawanym oddzielnie)1.
- Łatwe zarządzanie i przeglądanie tras, ścieżek i punktów orientacyjnych w nawigatorze, smartfonie i komputerze za pomocą ekosystemu Garmin Explore™.
- Nagrywaj trasę za pomocą rejestratora śladów i zapisuj lub udostępniaj ją, aby wykorzystać ją w przyszłych wyprawach.
- Uzyskaj dostęp do informacji o ruchu drogowym i pogodzie na żywo, udostępniaj trasy innym motocyklistom i otrzymuj powiadomienia z telefonu za pośrednictwem aplikacji Garmin Drive™.
- Przesyłaj strumieniowo muzykę ze smartfona przez nawigację zumo XT lub odtwarzaj pliki MP3 zapisane w urządzeniu zumo
- Zawiera bazę danych HISTORY® zawierającą ważne miejsca, punkty szczególne iOverlander™, Ultimate Public Campgrounds, katalog parków narodowych USA, oceny podróżnych TripAdvisor® oraz miliony popularnych miejsc dzięki aplikacji Foursquare®.
- Żywotność baterii do 4 godzin z podświetleniem na 100% jasności, lub podłączenie do stałego źródła zasilania
- Łatwe importowanie i udostępnianie plików GPX za pomocą aplikacji Garmin Drive™.

Zakres dostawy:
- zumo XT
- Uchwyt motocyklowy wraz z płytą adaptera
- Motocyklowy kabel zasilający.
- Zestaw do montażu samochodowego
- Samochodowy kabel zasilający
- Kabel USB do ładowania/synchronizacji
- Dokumentacja
Więcej informacji
There are currently no downloads available.
Copyright © 2021