Uchwyt Touratech na kierownicę do Garmin zumo XT2

Uchwyt Touratech na kierownicę do Garmin zumo XT2

Wytrzymuje największe obciążenia

Pewne dopasowanie, optymalna ochrona - uchwyt Touratech na kierownicę do zupełnie nowego nawigatora motocyklowego Garmin zumo XT2 oferuje najlepsze warunki do jazdy w terenie i na wycieczkach.

Nowy Garmin zumo XT2 posiada liczne nowe funkcje dostosowane do potrzeb motocykli, dzięki którym planowanie wycieczek jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze. Szkoda byłoby nie korzystać z tego wytrzymałego i wodoodpornego urządzenia podczas wycieczek poza utartymi szlakami lub wypraw z dużą zawartością off-roadu w obawie przed uszkodzeniem.

Dobra wiadomość: dzięki mocowaniu na kierownicę Touratech nowy Garmin zumo XT2 jest doskonale wyposażony do trudnych zastosowań. Prawie 35 lat doświadczenia w rozwoju i produkcji uchwytów GPS do użytku na najtrudniejszych rajdach na świecie weszło w ten topowy produkt Made in Germany.

Przemyślana konstrukcja obejmuje zumo XT2 jak dłoń i tym samym zapewnia niezawodną ochronę ze wszystkich stron. Wycinane laserowo i gięte CNC elementy ze stali nierdzewnej i aluminium dzięki dokładności wymiarów zapewniają bezpieczne dopasowanie nawet w trudnych warunkach na trasie. Dzięki precyzyjnemu mechanizmowi blokującemu urządzenie nawigacyjne można łatwo włożyć do uchwytu na kierownicy i ponownie wyjąć, co uniemożliwia niezamierzone otwarcie. Dodatkowy zamek zapewnia również ochronę przed kradzieżą.

Uchwyt Touratech na kierownicę umożliwia bezproblemową integrację oryginalnej podstawki Garmin, dzięki czemu urządzenie zumo XT2 jest niezawodnie zasilane przez zasilacz pokładowy, a piny połączenia wtykowego są chronione.

Czy to za pomocą dostarczanych standardowo zacisków do rurek 12-milimetrowych, na opcjonalnym adapterze montażowym Touratech, czy też przy użyciu systemu kulowego RAM mount - dzięki uchwytowi Touratech kierownicę Garmin zumo XT2 można zamontować indywidualnie w polu widzenia rowerzysty. Bardzo bezpieczne.

Uchwyt Touratech na kierownicę do Garmin zumo XT2

 Copyright © 2021