Touratech na świecie - Spotkanie dystrybutorskie Touratech

Touratech na świecie - Spotkanie dystrybutorskie Touratech

Spotkanie dystrybutorskie Touratech

Po raz pierwszy po czasie pandemii Covid, wszyscy krajowi i międzynarodowi partnerzy handlowi Touratech spotkali się na spotkaniu dystrybutorskim w dniach od 4 do 6 listopada 2022 roku w siedzibie firmy w Niedereschach. Na to wydarzenie przyjechali przedstawiciele prawie 50 dystrybutorów, którzy spędzili intensywny weekend w Schwarzwaldzie.

Ustalano strategię na najbliższy rok, prezentowano nowe produkty, szukano pomysłów i rozwiązań wśród partnerów i poruszano wiele ciekawych tematów. Najważniejsza była jednak bezpośrednia rozmowa. Bycie partnerem Touratech nie oznacza tylko sprzedaży produktów, oznacza to bycie punktem kontaktowym dla wszystkich podróżników motocyklowych w swoim kraju. Niezależnie od tego, czy są w Tajlandii, Peru czy Hiszpanii, jeśli podróżnicy potrzebują pomocy, otrzymują wsparcie przy wszelkich problemach, które mogą pojawić się podczas podróży. Punkty wsparcia Touratech na całym świecie pod adresem

www.touratech.com/touratech-worldwide

Organizowany przez Touratech Portugalia - O nosso Dakar 2023

Przygoda offroadowa "O nosso Dakar", co tłumaczy się jako "Nasz Dakar", odbyła się w tym roku po raz dziesiąty. Tradycyjnie, podczas weekendowej przerwy w wielkim rajdzie na pustyni, entuzjaści jazdy offroadowej spotykają się na południu Portugalii, aby wspólnie wyruszyć na trasę. W ciągu trzech dni, od 6 do 8 stycznia, trasa przecina jedne z najpiękniejszych krajobrazów Portugalii.

Ta jubileuszowa edycja zawierała dodatkowy dzień wydarzeń w piątek, zaczynając od odprawy i lunchu w Alentejo, zanim pierwszy 100-kilometrowy etap skieruje się na południe do Algarve.

Drugi dzień składał się z dwóch 250-kilometrowych etapów, z których jeden był identyczny jak jeden z etapów Rajdu Dakar 2006.

Trzeciego i ostatniego dnia zawodnicy wracają do Alentejo na 150-kilometrowy etap.

Poziom techniczny etapów jest specjalnie dostosowany do możliwości motocykli typu adventure. Dla bardzo wymagających kierowców przewidziano również szczególnie trudny wariant, który pokonywany jest z wykorzystaniem nawigacji roadbookowej tak jak oryginalna trasa.

Wpisowe w wysokości 306 euro (plus 34 euro obowiązkowego ubezpieczenia) obejmuje kompleksowy pakiet usług, w tym dwa noclegi, wyżywienie, wsparcie techniczne i pomoc medyczną.

www.longitude009.pt

W skrócie - Dystrybutorzy na świecie

  • Touratech USA od maja 2022 prowadzi również sklep w Brookfield CT.  Nowa lokalizacja to nie tylko punkt kontaktowy dla klientów z metropolii nowojorskiej, New Jersey i Connecticut; ogromny magazyn służy również jako centrum logistyczne do wysyłki do klientów we wschodniej części USA. Oznacza to, że czasy dostaw dla zamówień online udało się znacząco skrócić.

  • Touratech Spain przekształcił swoją lokalizację w Madrycie w atrakcyjne Centrum Adventure. Oprócz sklepu, podróżujący na motocyklach znajdą tu pokój dla podróżnych wyposażony w Wi-Fi i flipchart do opracowywania planów podróży, kafeterię, wypożyczalnię motocykli i warsztat.

  • Sprytnie zlokalizowana w bajkowym górskim świecie Pirenejów i zarazem atrakcyjna cenowo dzięki niskim podatkom, nowa lokalizacja Touratech w Andorze będzie interesującym celem dla motocyklistów, którzy od sezonu 2023 chcieliby zatrzymać się po drodze na zakupy.

  • W grudniu 2022 roku nasz nowy partner Touratech w Maroku otworzył swoje drzwi. Stwarza to nie tylko ważny punkt usługowy dla podróżujących po pustyni, ale także dla motocyklistów, którzy chcą odbyć krótszą podróż po Maroku. Nasz nowy partner oferuje w pełni wyposażone motocykle do wynajęcia.

  • RuggedRoads w Lymington, Hampshire może spojrzeć wstecz na niezwykle udany pierwszy sezon. Oficjalny sklep Touratech w UK South nie tylko od razu zdobył dla marki wielu nowych klientów, ale także genialnie zaprezentował się na ABR Festival.

  • W Avermes, zaledwie 20 km na południowy zachód od Magny-Cours, powstała kolejna baza wsparcia i dystrybutor dla francuskiej sceny podróżniczej, a na koniec miłośnicy przygód znajdą kompetentny punkt kontaktowy pod parasolem Allroadmoto w Lebbeke w Belgii.

Informacje o lokalizacjach Touratech na całym świecie pod adrese www.touratech.com/touratech-worldwideCopyright © 2021