TECHNOLOGIA | KANISTER VOYAGER - DODATKOWA OBJĘTOŚĆ

TECHNOLOGIA | KANISTER VOYAGER - DODATKOWA OBJĘTOŚĆ

Dzięki kanistrowi Voyager podróżujący motocyklem otrzymują zbiornik na paliwo, który nie tylko imponuje wyjątkową wytrzymałością i funkcjonalnością, ale także nadaje maszynie wyjątkowy, wyprawowy wygląd.

Dzięki kanistrowi Voyager możesz zabrać ze sobą dodatkową ilość paliwa. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zabezpieczenia na szczególnie długie etapy jazdy, czy po prostu chcesz mieć łatwy dostęp do paliwa do kuchenki - Voyager jest zawsze praktycznym towarzyszem.

Wykonany w całości ze stali i certyfikowany zgodnie z surowymi normami wojskowymi, Voyager może wytrzymać nawet ekstremalne obciążenia. Kolejna zaleta ultrawytrzymałej konstrukcji: Nawet w silnym świetle słonecznym kanister nie nadyma się i dlatego zawsze idealnie pasuje do uchwytu. Voyager jest uszczelniony wysokiej jakości nasadką wykonaną z aktywnego aluminium i jest szczelny - co jest równie ważne z punktu widzenia ochrony środowiska, jak i bezpieczeństwa.

Równie solidna jak opatentowana podstawowa konstrukcja tego kanistra wyprodukowanego w UE, jest jego odporna na paliwo i rdzę powłoka wewnętrzna oraz wysokiej jakości zewnętrzna powłoka malowana proszkowo.

A tak przy okazji, zapasowy kanister Touratech Voyager o solidnym wyglądzie i jaskrawożółtym wykończeniu przyciąga wzrok na każdym motocyklu adventure.Copyright © 2021