Leginsy damskie "Touratech Primero Alpine", czarne

14,44 €
(61,47 zł)
41,24 €
(0,00 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Part number
01-070-1085-0P
incl. 23% Tax
Czy to ostatnie przejażdżki w sezonie, czy rozpoczęcie sezonu na wiosnę lub wycieczka na Przylądek Północny - dobra bielizna termoaktywna jest ważna, szczególnie w chłodniejszych temperaturach! Leginsy "Touratech Primero Alpine" utrzymają Cię w cieple, a przy tym zapewnią przyjemny komfort noszenia w cieplejszych temperaturach.

Dzięki materiałowi 240g/m² ta funkcjonalna odzież utrzymuje ciepło ciała w niskich temperaturach i dlatego jest idealna do użytku jesienią i wiosną. Materiał zapewnia maksymalne odprowadzanie wilgoci i tym samym wspiera właściwości oddychające odzieży motocyklowej i outdoorowej podczas licznych aktywności. Miękkie mankiety bez drażniących szwów i konstrukcja soft shell zapewniają, że prawie nie czujesz leginsów na swojej skórze. Strefy rozciągania Flexchannel gwarantują elastyczne dopasowanie, dzięki czemu długie leginsy dopasowują się do ciała, nie powodując skrępowania.

- lekkie, ocieplające leginsy z wysokim mankietem Piqué (240g/m²)
- lekkie mankiety z siatki otulają golenie i zapobiegają uciskom powodowanym przez skarpety i buty motocyklowe
- wygodne dopasowanie
- miękkie mankiety bez drażniących szwów
- efekt antystatyczny
- wysoka oddychalność
- przyjemny komfort noszenia na sucho
- utrzymuje ciepło w zimie

Rozmiary:
Damskie: S-L
Mężczyźni: M-2XL

Materiał:
80% polipropylen
20% poliamid
Więcej informacji
There are currently no downloads available.
Copyright © 2021