Koszulka damska z długimi rękawami "Touratech Primero Alpine" czarna, rozm. M

36,10 €
(153,68 zł)
51,57 €
(219,54 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Part number
01-070-1076-0
incl. 23% Tax
Czy to ostatnie przejażdżki w sezonie, rozpoczęcie sezonu na wiosnę lub wycieczka na North Cape - dobra bielizna funkcyjna jest ważna, szczególnie w chłodniejszych temperaturach! Koszulka z długimi rękawami "Touratech Primero Alpine" zapewni Ci ciepło, a w cieplejszych temperaturach przyjemny komfort noszenia na sucho.

Dzięki materiałowi o gramaturze 240g/m² ta funkcjonalna odzież utrzymuje ciepło ciała w niskich temperaturach i dlatego jest idealna do użytku jesienią i wiosną. Materiał zapewnia maksymalne odprowadzanie wilgoci i tym samym wspiera właściwości oddychające odzieży motocyklowej i outdoorowej podczas licznych aktywności. Miękkie mankiety bez drażniących szwów i konstrukcja soft shell zapewniają, że prawie nie czujesz koszulki na skórze. Strefy rozciągania Flexchannel gwarantują elastyczne dopasowanie, dzięki czemu koszulka dopasowuje się do ciała, nie powodując ograniczeń.

- lekka, ocieplająca koszulka typu Longshirt ze stójką i zamkiem błyskawicznym (240g/m²)
- wygodny krój
- miękkie mankiety bez drażniących szwów
- efekt antystatyczny
- wysoka oddychalność
- przyjemny komfort noszenia na sucho
- utrzymuje ciepło w zimie

Rozmiary:
Damskie: S-L
Mężczyźni: M-2XL

Materiał:
80% polipropylen
20% poliamid
Więcej informacji
There are currently no downloads available.
Copyright © 2021