Handbary DEFENSA Pure do Yamaha Tenere 700 / World Raid

134,27 €
(579,54 zł)

Delivery time: 3-4 weeks

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Part number
01-632-5649-0
incl. 23% Tax
Bez względu na to, czy jedziesz w teren, czy na turystyczną przejażdżkę - handbary Touratech Defensa zapewnią niezawodną ochronę kierownicy i dłoni, aby drobny wypadek nie stał się poważnym problemem.

Touratech opracował wyjątkowo solidny protektor Defensa, który chroni osprzęt kierownicy i dłonie. Konstrukcja z wysokiej wytrzymałości aluminium lotniczego jest dokładnie dopasowana do Twojego modelu motocykla.
Dzięki systemowi "Defensa System" oferujemy różne warianty handbarów. Niezależnie od tego, czy wybierzesz podstawowe protektory, czy szerokie z dodatkowymi spojlerami...

Ochraniacze rąk Defensa - mają szeroki zakres zastosowania.
Osprzęt kierownicy należy do najbardziej narażonych na uszkodzenia elementów motocykla. Solidny ochraniacz niezawodnie chroni dźwignie przed uszkodzeniem. Zamknięte ochraniacze posiadają wspornik, który opiera się zarówno na bloczkach zaciskowych, jak i na końcu kierownicy, dzięki czemu całkowicie osłaniają osprzęt. Zasada ta sprawdziła się w motocyklach rajdowych w najtrudniejszych warunkach.

System składa się z dwóch przykręcanych elementów głównych i zestawu mocującego. Za ochraniaczem zawsze jest wymagana przestrzeń, aby dźwignie mogły się swobodnie poruszać. Irytujące uderzanie, zwłaszcza dźwigni sprzęgła, o ochraniacz, znane z produktów uniwersalnych, w przypadku Defensy należy do przeszłości.

Elementy Defensy wykonane są z wytrzymałego, kutego stopu aluminium, który sprawdził się w konstrukcjach lotniczych. Przy grubości 14 milimetrów wymiary zostały dobrane z odpowiednią starannością, nie zapominając o wadze. Precyzyjna produkcja zapewnia doskonałą dokładność wymiarów, a tym samym dokładne dopasowanie. Dostosowanie do konkretnego modelu zapewnia montaż bez napięć i pełny kąt skrętu.

Proste dopasowanie do jazdy po drogach i w terenie
Do użytku wyłącznie w terenie zaleca się stosowanie wersji Defensa "Pure", w której montuje się tylko podstawowy ochraniacz aluminiowy. Dla mieszanego użytku, jest Defensa "Expedition", która jest wyposażona dodatkowo w plastikowy protektor chroniący dłonie przed wiatrem.

Plastikowa osłona jest nasuwana na główną obręcz i zaciskana na śrubowym połączeniu dwóch aluminiowych elementów, zapewniając precyzyjne i bezpieczne dopasowanie. Jeśli potrzebujesz jeszcze lepszej ochrony przed warunkami atmosferycznymi, możesz zamontować dostępny oddzielnie spojler "Extension".
Oczywiście Defensa Expedition może być łatwo przekształcony z powrotem w wersję podstawową Pure.
Więcej informacji
Copyright © 2021