Gogle Touratech Aventuro Carbon z paskiem Touratech, czarne

82,58 €
(359,50 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Part number
01-500-0174-0
incl. 23% Tax
Nowoczesny design, wysokiej jakości materiały i doskonały komfort noszenia sprawiają, że gogle Aventuro są idealnym dodatkiem offroadowym do Twojego nowego kasku Aventuro Carbon.
Oferują duże pole widzenia, a dzięki konstrukcji O.T.G. są odpowiednie również dla osób noszących okulary.

Dzięki elastycznemu paskowi receprtacle, który jest oddzielony od ramki gogli, gogle Aventuro pasują praktycznie do każdego kasku. Dzięki temu ramka gogli ściśle przylega do twarzy. Nie ma szans, aby wiatr lub kurz dostał się do oczu! 3-komponentowa pianka oferuje doskonały komfort noszenia dzięki pochłaniającej pot, antyalergicznej powierzchni z polaru i różnej grubości. Silikonowe wypustki na pasku gogli zapewniają doskonałe, antypoślizgowe dopasowanie do kasku. System wentylacyjny AVS zapewnia optymalną strefę klimatyczną za okularami. Oferuje on również najlepszą możliwą ochronę przed promieniowaniem UV, jest nieparujący i odporny na zarysowania.

Zalety w skrócie
- System wentylacyjny AVS
- ochrona przed promieniowaniem UV
- przejrzyste (kat. 0), odporne na zarysowania szkła gogli z powłoką przeciwmgielną, bez drażniących sztyftów
- O.T.G. (over the glasses) odpowiednie dla osób noszących okulary
- przyjazna dla skóry 3-warstwowa uszczelka gogli z otwartym filtrem
- elastyczny pasek do gogli Touratech z antypoślizgowymi silikonowymi wypustkami

System wentylacji AVS
System wentylacji AVS kieruje strumień powietrza przez specjalnie ukształtowane otwory wlotowe i wylotowe. Powietrze dociera do przedniej części kasku (wewnętrznej skorupy) przez specjalne otwory wlotowe w ramie gogli, która jest nieco obniżona w przednim obszarze, aby zoptymalizować przepływ powietrza. Powietrze przepływa nieprzerwanie wokół głowy motocyklisty, a następnie opuszcza kask przez tylny obszar.
Więcej informacji
There are currently no downloads available.
Copyright © 2021