Gmole górne ze stali nierdzewnej, BMW R1200GS (LC) od 2017

340,99 €
(1 450,61 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Part number
01-045-5168-0
incl. 23% Tax
Gmole górne Touratech chronią delikatną chłodnicę, owiewkę, a nawet zbiornik nowego boxera LC!
Pomimo tego, że BMW dopasowało chłodnicę tak blisko jak to tylko możliwe w R1200GS, jej dolne rogi wciąż wystają dość mocno. Zły upadek może sprawić, że cała wyprawa się skończy - a Ty możesz spodziewać się wysokiego rachunku za naprawę.
Gmole górne Touratech położą kres irytującym zadrapaniom na owiewce!
Wykonane są wyłącznie z wytrzymałej, elektropolerowanej stali nierdzewnej. Nawet głębokie rysy są mniej przerażające i można je po prostu zeszlifować.

Mimo imponującej średnicy rury, gmole są umieszczone możliwie blisko i symetrycznie w stosunku do osi pojazdu. Nie mają to praktycznie żadnego wpływu na kąty pochylenia i prześwit. Przedłużenie gmoli wygląda tak, jakby było częścią motocykla.


- Siły powstałe w wyniku zderzenia lub przewrócenia się motocykla są pochłaniane i kierowane do specjalnie do tego przeznaczonych punktów, nie powodując większych uszkodzeń.
- duże przekroje poprzeczne chronią kierowcę i motocykl nawet przy zderzeniu czołowym
- stabilne, wielopunktowe mocowanie za pomocą zacisków o dużej wytrzymałości do gmoli dolnych silnika i śrub z przodu
- nadaje modelowi R1200GS wygląd ADVENTURE
- możliwość montażu tylko w połączeniu z naszymi gmolami dolnymi i oryginalnymi gmolami BMW
- do wszystkich modeli BMW R1200GS od 2017 r.

Gmole nie tylko poprawiają wygląd Twojego R1200GS, ale są również rozsądną inwestycją chroniącą go przed kosztownymi uszkodzeniami. Idealnie pasuje do gmoli dolnych Touratech!

Zestaw adapterów Touratech (045-5200) pozwala zamontować oryginalne reflektory BMW LED bezpośrednio do gmoli górnych Touratech do R1200GS od 2017.
Więcej informacji
Copyright © 2021