Bezkompromisowo zaprojektowana do intensywnego użytkowania, nowa Extreme Edition stanowi uzupełnienie wodoodpornego, miękkiego bagażu Touratech. Niezniszczalne i przyciągające wzrok wzornictwo, nowe torby są lojalnymi towarzyszami dla podróżujących turystów szukających prawdziwej przygody.

Dozowanie odpowiedniej ilości gazu na stromych podjazdach, wybór odpowiedniego toru w brodzie, ułożenie idealnej linii wokół głazów i mycie na jednym torze - motocykliści żądni przygód wiedzą, że stałe skupienie się na tym, co najważniejsze, ma kluczowe znaczenie dla sukcesu ich wymagającej działalności. Dotyczy to zarówno weekendowej przygody w terenie, jak i światowej wycieczki. Z dala od asfaltu, za każdym zakrętem, za każdym wzgórzem, mogą czaić się sytuacje, które wymagają wyraźnego działania i perfekcyjnego przygotowania. Niezdecydowanie, kompromis i laissez-faire prędzej czy później doprowadzą do porażki.
Ta wyraźna koncentracja dotyczy nie tylko motywacji jeźdźca, ale jest również niezbędna przy projektowaniu sprzętu na wycieczki przygodowe. Zawartość nie może się zamoczyć, nawet jeśli torba zostanie zalana przez dłuższy czas w razie wpadnięcia do strumienia. Mocowania i materiał wierzchołkowy nie mogą ulec rozerwaniu, nawet w przypadku silnego kontaktu z podszyciem lub skałami. Wreszcie, co nie mniej ważne, operacja musi być tak prosta, że nawet w trudnych sytuacjach niezbędny sprzęt jest szybko dostępny.

Skupiony na tym, co najważniejsze - tak prezentują się bagaże miękkie z nowej linii Extreme Edition. "W tych produktach znajdują się tylko te elementy, które mają wyraźnie określoną przewagę" - wyjaśnia kierownik produktu Dan Prume. Dzięki temu klasycznemu podejściu do formy i funkcji, nowe soft bagi charakteryzują się przyciągającym wzrok technicznym stylem. Ponieważ funkcje z widocznymi atrybutami odpowiadają tym częściom, części te mają wystarczająco dużo do zastosowań w ciężkich warunkach.
A główne wrażenie nowych produktów zaczyna się od wrażenia. Niezwykle techniczna powierzchnia jest nie tylko wytrzymała, ale także wyjątkowo wytrzymała i trwała. Wszystkie elementy bagażowe w Edycji EXTREME są wykonane z trójwarstwowego laminatu, który łączy w sobie wodoszczelność z odpornością na ścieranie i rozdarcie, a także nadaje produktom niezbędną sztywność.

Materiał włókienniczy jest solidnie uszyty, wszystkie szwy są starannie uszczelnione. Wysokiej jakości zamki błyskawiczne posiadają szczelne zabezpieczenie wodoodporne, dzięki czemu nawet podczas silnych opadów deszczu woda nie dostaje się do środka. Zapięcie jest tak samo łatwe, jak bezpieczne we wszystkich modelach - nawet w najtrudniejszych warunkach terenowych. Dodatkowa zaleta: W porównaniu do sztywnych rozwiązań bagażowych, ryzyko urazów w przypadku upadku jest znacznie mniejsze.
Wnętrze wszystkich elementów bagażu w wersji EXTREME Edition jest jasnożółte. Oczywiście żółty jest kolorem Touratech'a. W wersji EXTREME Edition wnętrze wszystkich sztuk bagażu jest jaskrawo żółte. Ale i tutaj żaden element wzornictwa nie jest pozbawiony funkcji. Ponieważ jaskrawy kontrastowy kolor sprawia, że znacznie łatwiej jest znaleźć nawet mniejsze naczynia niż w "czarnej dziurze".
Dzięki bardzo funkcjonalnemu bagażowi w EXTREME Edition motocykliści-zagrożeni przygodami zyskują idealny materiał na przygody, które stają się trudne.


Wszystkie produkty z edycji Touratech EXTREME

 1. Tankbag EXTREME Edition by Touratech Waterproof
  Tankbag EXTREME Edition by Touratech Waterproof
  237,62 €
  (1 021,83 zł)

 1. Torba Rack Pack EXTREME Edition by Touratech Waterproof
  Torba Rack Pack EXTREME Edition by Touratech Waterproof
  103,26 €
  (444,04 zł)
 2. Torba na dekiel kufra EXTREME Edition by Touratech Waterproof
  Torba na dekiel kufra EXTREME Edition by Touratech Waterproof
  134,27 €
  (577,39 zł)Edycja Touratech EXTREME dla Twoich walizek ZEGA

 1. ZEGA Evo uchwyt na dodatkową torbę+ EXTREME Edition by Touratech Waterproof (without bag)
  ZEGA Evo uchwyt na dodatkową torbę+ EXTREME Edition by Touratech Waterproof (without bag)
  34,01 €
  (146,25 zł)
 2. ZEGA Pro / ZEGA Mundo Uchwyt na dodatkową torbę+ EXTREME Edition by Touratech Waterproof (bez torby)
  ZEGA Pro / ZEGA Mundo Uchwyt na dodatkową torbę+ EXTREME Edition by Touratech Waterproof (bez torby)
  34,01 €
  (146,25 zł)
 3. ZEGA Evo zestaw uchwyt z dodatkową torbą+ EXTREME Edition by Touratech Waterproof
  ZEGA Evo zestaw uchwyt z dodatkową torbą+ EXTREME Edition by Touratech Waterproof
  82,58 €
  (355,11 zł)
 4. ZEGA Pro / ZEGA Mundo zestaw uchwyt z dodatkową torbą+ EXTREME Edition by Touratech Waterproof
  ZEGA Pro / ZEGA Mundo zestaw uchwyt z dodatkową torbą+ EXTREME Edition by Touratech Waterproof
  82,58 €
  (355,11 zł)
Copyright © 2021