Dodatkowa torba+ EXTREME Edition by Touratech Waterproof

61,92 €
(263,42 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Part number
01-055-1007-0
incl. 23% Tax

Na każdym motocyklu znajdzie się miejsce na tę wodoodporną kieszeń dodatkową - czy to na gmolu, błotniku, jako torba na bagażnik w małym enduro, czy też na kufrze ZEGA z pasującym uchwytem montażowym. Dzięki bardzo długim paskom montaż nie stanowi żadnego problemu. Rolowane zamknięcie zapewnia bezpieczeństwo i suchość zawartości. Dzięki pojemności 3 litrów, torba oferuje wystarczająco dużo miejsca na apteczkę, kamizelkę ostrzegawczą lub zestaw naprawczy. Małe przedmioty można schować w siatce na zewnątrz, aby były zawsze pod ręką.


Plusem tej torby jest ulepszone mocowanie paska. Dzięki rozwiązaniu paska z klamrą, zakładanie i zdejmowanie torby jest teraz bardzo proste. Pionowy pasek z rzepem dodatkowo zabezpiecza torbę i rozszerza możliwości mocowania.


Touratech Waterproof EXTREME Edition


Ta nowa seria produktów Touratech, która łączy w sobie wszystko, czego można sobie życzyć w wodoodpornym bagażu miękkim: Wszystkie produkty z tej serii są niezwykle wytrzymałe - wytrzymają nawet upadek. Torby są oczywiście wyjątkowo wodoodporne, niezależnie od tego, z której strony pada deszcz. Ich wyjątkowo dobra jakość przejawia się w wykonaniu, dopasowaniu i trwałości. Do tego dochodzi świetny design z wieloma przydatnymi funkcjami i niepowtarzalną kolorystyką: czarna na zewnątrz i żółta wewnątrz - aby łatwiej było znaleźć to, czego się szuka.


Specjalnie opracowana mieszanka materiałów jest nie tylko przyjemna w dotyku, ale jednocześnie jest gwarancją najlepszej jakości i znakiem rozpoznawczym: czy to na szosie, czy w terenie, czy w promieniach UV, czy w deszczu, czy w śniegu, edycja EXTREME z serii Touratech Waterproof wytrzyma wszystko.


Rozpocznij swoją przygodę już teraz z Touratech Waterproof EXTREME Edition!!


W zestawie:
Torba z dwoma pasami (25 mm x 660 mm)

Więcej informacji
Copyright © 2021