Długodystansowe podnóżki "Works" do KTM LC8, LC4, 690 Enduro, EXC and KTM 790, 1050, 1090, 1190 Adventure, 1290

154,94 €
(668,88 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Part number
01-370-5315-0
incl. 23% Tax
Podnóżki Touratech WORKS ze stali nierdzewnej. Najlepsze, co Touratech ma do zaoferowania dla Twoich butów. Specjalnie opracowane, aby spełnić wymagania zespołu wyścigowego Touratech.

Charakterystyczny kształt profilu ze stali nierdzewnej o szerokości 52 mm i grubości 4 mm jest przyjazny dla Twoich butów i oferuje idealne połączenie przyczepności i samooczyszczania. Zaokrąglone krawędzie zapobiegają uszkodzeniom podeszwy buta, otwarta konstrukcja pozwala glinie i kamieniom z bieżnika wypadać przez otwory, a profil buta pewnie trzyma się podnóżka. Smukła konstrukcja i zewnętrzne fazowanie pozwala na lepszy prześwit, co jest dużym atutem podczas jazdy po głębokich koleinach w porównaniu do zwykłych podnóżków enduro lub standardowych produktów.

Podnóżki Touratech Works zostały specjalnie wzmocnione w punkcie mocowania, dzięki czemu są znacznie mniej podatne na uderzenia. Produkty Works są również optyczną atrakcją. Śrutowana stal nierdzewna ze specjalnym laserowym napisem sprawia, że ten produkt naprawdę się wyróżnia, jak również wizualnie wskazuje na jego pochodzenie z ekstremalnego sportu enduro.

- 52 mm szerokości i 4 mm grubości profil ze stali nierdzewnej, który jest przyjazny dla Twoich butów
- Idealne połączenie przyczepności i samooczyszczania
- Smuklejsza konstrukcja zapewniająca lepszy prześwit
- Znacznie mniejsza podatność na uderzenia
- Wzmocniony punkt mocowania
- Z piaskowaną powierzchnią i laserowym napisem dla doskonałego wykończenia
- Niemieckie dopuszczenie typu ABE
Więcej informacji
Copyright © 2021