Buty DESTINO Touring GTX

330,65 €
(1 430,71 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Part number
01-500-3639-0P
incl. 23% Tax

Wszystko jest powiedziane w nazwie: but turystyczny z wodoodporną membraną GORE-TEX. Buty Touratech Destino Touring GTX to nowe narzędzie, które pozwoli zmierzyć się z każdą nawierzchnią, każdą pogodą i każdą przygodą. Dzięki konstrukcji zapewniającej elastyczność i wsparcie, wytrzymały but DESTINO Touring GTX jest ważnym graczem w kolekcji obuwia Touratech.


Wodoodporność zapewniona przez GORE-TEX

Wyruszajcie w podróż niezależnie od pogody dzięki wodoodpornej i oddychającej membranie GORE-TEX Performance Comfort, która pozwala stopom pozostać suchymi, a skórze oddychać.


Pokonaj asfalt

Uzyskaj maksymalną trakcję i przyczepność dzięki podeszwie Rubber-EVA opracowanej przez Rev'it!, która zapewnia również maksymalny komfort motocykliście podczas chodzenia. Wewnętrzny komfort zapewnia wkładka OrthoLite. Doskonałą ochronę zapewniają ochraniacze pięty i kostki połączone z osłoną palców w przedniej części buta. Aby zapewnić widoczność jeźdźca, na pięcie umieszczono materiał odblaskowy.


Połączenie skór, Hypalonu i gumy nadaje butom Touring GTX znakomity wygląd pasujący do stroju, bez uszczerbku dla bezpieczeństwa i komfortu.


Dodatkowe informacje:

- Wstawki z rozciągliwego materiału Accordion

- Zintegrowana wkładka do zmiany biegów

- EN 13634-2017 Poziom 2 | 1 | 2 | 2

- Wkładka Ortholite® X-35 Hybrid

- Podeszwa środkowa z PP z wbudowanym wzmocnieniem

- Wtryskiwana osłona kostki

- Elementy odblaskowe

- Wzmocnienia na kostce, panelu bocznym, w obszarze palców i na pięcie

- Odblaskowy materiał na pięcie


64% skóra, 18% poliester, 18% poliuretan

(Zawiera nietekstylne części pochodzenia zwierzęcego!)

Więcej informacji
Copyright © 2021