Zawieszenie Touratech ACE Suspension Explore SET - obniżenie o 50 mm, do BMW R1200GS (2004-2012)

2 789,73 €
(12 620,39 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Part number
01-044-5838-0
incl. 23% Tax
Zestaw obniżający zawieszenie o 50 mm do Twojego BMW R1200GS. System zawieszenia Touratech Suspension ACE pozwala wygodnie i skutecznie dostosować motocykl do każdej sytuacji na drodze, siedząc na motocyklu. Za pomocą pilota zdalnego sterowania zapewniasz prawidłowe wyważenie motocykla dla danego obciążenia i regulujesz zawieszenie zgodnie z osobistymi wymaganiami.
Inteligentniejszy system ESA opracowany i zaprojektowany przez zespół Tractive - wynalazców systemu zawieszenia ESA.

ACE = Actively Controlled Electronic suspension

Uwaga:
Aby Twoje BMW R1200GS po obniżeniu było stabilne na podpórce, zalecamy montaż skróconej podpórki bocznej i/lub opcjonalnie skróconej podstawy centralnej. Części te dostępne są u dealerów BMW.

Dla układu zawieszenia ACE opracowaliśmy system autonomiczny, który korzysta z własnych czujników. Opatentowany wysokowydajny zawór elektromagnetyczny DDA jest wbudowany w amortyzator. Dostarcza on złożonych danych, które umożliwiają czujnikom ACE w jednostce sterującej na efektywne reagowanie na zmieniające się warunki jazdy.

System zawieszenia ACE aktywnie zapewnia, że ustawione napięcie wstępne sprężyny i poziom tłumienia są zawsze optymalnie utrzymywane w ciągu ułamków sekundy podczas jazdy.

Zestaw ACE Explore:

Amortyzator przedni:
* Funkcja DDA (Dynamic Damping Adjustment - dynamiczna regulacja tłumienia) za pomocą pilota na kierownicy. Dynamiczna regulacja tłumienia DDA pozwala na pięciostopniową regulację komfortu jazdy w zakresie od komfortowego do bardzo sportowego. Każde naciśnięcie przycisku powoduje również regulację podwozia podczas jazdy za pomocą zintegrowanego zaworu elektromagnetycznego o wysokiej wydajności.
* Funkcja ACE (Actively Controlled Electronic Suspension) jest najważniejszym elementem układu jezdnego. Skrajne oddziaływania na układ jezdny są kompensowane w ciągu milisekund. W zależności od pożądanej "bezpośredniej reakcji", ACE oferuje 5 ustawień.

Amortyzator tylny:
- Funkcja EPA (EPA = Elektryczna Regulacja Napięcia Wstępnego) Elektryczna regulacja napięcia wstępnego sprężyny steruje 15 mm zakresem napięcia wstępnego +/- za pomocą pilota. Pozwala to zrównoważyć obciążenie motocykla - na przykład w przypadku ciężkiego bagażu i/lub pasażerów na siedzeniu. To przywraca równowagę. Pozwala to na szybką i łatwą regulację napięcia wstępnego sprężyny przy zmianie z drogi krajowej na drogę polną w bardzo złym stanie. Naciśnięcie przycisku znacząco zmienia wyważenie motocykla, a tym samym jego prowadzenie i reakcje.
* Funkcja DDA (Dynamic Damping Adjustment) za pomocą pilota na kierownicy. Dynamiczna regulacja tłumienia DDA umożliwia pięciostopniową regulację komfortu jazdy w zakresie od komfortowego do bardzo sportowego. Każde naciśnięcie przycisku powoduje również regulację podwozia podczas jazdy za pomocą zintegrowanego zaworu elektromagnetycznego o wysokiej wydajności.
* Funkcja ACE (Actively Controlled Electronic Suspension) jest najważniejszym elementem układu jezdnego. Skrajne oddziaływania na układ jezdny są kompensowane w ciągu milisekund. W zależności od pożądanej "bezpośredniej reakcji", ACE oferuje 5 ustawień.

Podstawowa konfiguracja zamontowana tutaj jest przeznaczona dla kierowców o wadze do 100 kg wraz z bagażem. Modyfikacje są możliwe w przypadku cięższego kierowcy (ponad 100 kg) i/lub jeśli motocykl jest zazwyczaj prowadzony z pasażerem / z bagażem. W takim przypadku indywidualnie dopasowujemy amortyzator do Państwa potrzeb poprzez montaż sprężyny o wyższym współczynniku sprężystości. Prosimy o wypełnienie naszego formularza poniżej i odesłanie go do nas.

Zestaw SET Explore zawiera:
- Touratech Suspension ACE amortyzator PRZÓD wyposażony w (DDA/ACE)
- Touratech Suspension ACE amortyzator TYŁ wyposażony w (EPA/DDA/ACE)
- Gotowy do montażu z pilotem, okablowaniem i zestawem montażowym
- Instrukcja obsługi (DE / EN) (IT, FR,ES do pobrania)

Więcej informacji
Copyright © 2021