Torby boczne EXTREME Edition by Touratech Waterproof

309,98 €
(1 349,44 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Part number
01-055-1003-0
incl. 23% Tax

Te torby na siedzenie zaprojektowaliśmy specjalnie dla średniej wielkości motocykli enduro i adventure. Stanowią one alternatywę dla kufrów, a dzięki pojemności 2 x 20 litrów oferują wystarczająco dużo miejsca, by móc się spakować na wyjazd. Torby te umożliwiają załadunek zoptymalizowany pod względem wagi z nisko położonym środkiem ciężkości, co ma pozytywny wpływ na prowadzenie motocykla - zwłaszcza w terenie. Rolowane zamknięcie utrzymuje zawartość w suchym i czystym stanie. W dodatkowych kieszeniach zewnętrznych można schować butelki z napojami lub spray do łańcuchów. Dzięki mocowaniu paskiem można je zamontować na prawie każdym motocyklu. Jeśli rura wydechowa jest podniesiona, zalecamy zastosowanie tłumika z osłoną termiczną (080-5055).


Touratech Waterproof EXTREME Edition


Ta nowa seria produktów Touratech, która łączy w sobie wszystko, czego można sobie życzyć w wodoodpornym bagażu miękkim: Wszystkie produkty z tej serii są niezwykle wytrzymałe - wytrzymają nawet upadek. Torby są oczywiście wyjątkowo wodoodporne, niezależnie od tego, z której strony pada deszcz. Ich wyjątkowo dobra jakość przejawia się w wykonaniu, dopasowaniu i trwałości. Do tego dochodzi świetny design z wieloma przydatnymi funkcjami i niepowtarzalną kolorystyką: czarna na zewnątrz i żółta wewnątrz - aby łatwiej było znaleźć to, czego się szuka.


Specjalnie opracowana mieszanka materiałów jest nie tylko przyjemna w dotyku, ale jednocześnie jest gwarancją najlepszej jakości i znakiem rozpoznawczym: czy to na szosie, czy w terenie, czy w promieniach UV, czy w deszczu, czy w śniegu, edycja EXTREME z serii Touratech Waterproof  wytrzyma wszystko. 


Rozpocznij swoją przygodę już teraz z Touratech Waterproof EXTREME Edition,

Więcej informacji
Copyright © 2021