Torba na siedzenie pasażera SPEEDBAG, by Touratech Waterproof made by ORTLIEB

206,62 €
(956,21 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Tylko %1 pozostał
Part number
01-055-3149-0P
incl. 23% Tax
Torba na siedzenie pasażera SPEEDBAG to coś więcej niż tylko dobrze wyglądający, wodoodporny Speedbag! Nie trzeba dodawać, że torba ta wykonana jest z tego samego wytrzymałego materiału, co nasze sprawdzone RackPacki. Zamek błyskawiczny TIZIP jest całkowicie wodoodporny (IP67), a dzięki dodatkowemu uchwytowi łatwo się otwiera. Chropowate dno torby zapewnia bezproblemowe dopasowanie do siedzenia lub bagażnika. Dzięki systemowi pasków, torbę można indywidualnie zamocować na każdym siedzeniu pasażera i błyskawicznie zdjąć.
Ale co zrobić z torbą po zakończeniu wycieczki, gdy masz już ręce zajęte przez tanbag, kask, klucze itp. To proste i pomysłowe rozwiązanie: dzięki systemowi nośnemu torbę na siedzenie można przekształcić w plecak z regulowanym paskiem piersiowym. Montowany na zatrzaski, po złożeniu mieści się w torbie.  Wewnętrzna kieszeń z organizerem i dwie zewnętrzne kieszenie z siatki zapewniają miejsce do przechowywania drobnych przedmiotów.

- Wodoodporny (IP67) i bardzo wytrzymały
- Łatwy montaż i szybki demontaż
- Możliwość dopasowania do każdego siedzenia i większości bagażników
- Bezpoślizgowe dopasowanie
- Wewnętrzna kieszeń na organizer i zewnętrzne kieszenie z siatki
- System mocowania plecaka na kliknięcie z regulowanym pasem piersiowym
- Bezpieczeństwo dzięki materiałowi odblaskowemu po bokach
- Wymiary: wysokość: 44 cm szerokość: 29 cm głębokość: 26 cm
- Waga: 980 g
- Pojemność: 18 litrów
Więcej informacji
There are currently no downloads available.
Copyright © 2021