Torba na dekiel kufra EXTREME Edition by Touratech Waterproof

134,27 €
(579,98 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Part number
01-055-1004-0
incl. 23% Tax

Tą wodoodporną torba na dekiel kufra można zamontować na wszystkich kufrach Touratech, wszystkich kufrach BMW i większości innych oryginalnych kufrów posiadających uchwyty mocujące. Dzięki pojemności 10 litrów jest to idealne uzupełnienie systemu kufrów Touratech ZEGA. Na górnej klapie oraz na chronionej przed warunkami atmosferycznymi wewnętrznej stronie górnej klapy znajdują się siatkowe kieszenie na drobne przedmioty.


Touratech Waterproof EXTREME Edition


Ta nowa seria produktów Touratech, która łączy w sobie wszystko, czego można sobie życzyć w wodoodpornym bagażu miękkim: Wszystkie produkty z tej serii są niezwykle wytrzymałe - wytrzymają nawet upadek. Torby są oczywiście wyjątkowo wodoodporne, niezależnie od tego, z której strony pada deszcz. Ich wyjątkowo dobra jakość przejawia się w wykonaniu, dopasowaniu i trwałości. Do tego dochodzi świetny design z wieloma przydatnymi funkcjami i niepowtarzalną kolorystyką: czarna na zewnątrz i żółta wewnątrz - aby łatwiej było znaleźć to, czego się szuka.


Specjalnie opracowana mieszanka materiałów jest nie tylko przyjemna w dotyku, ale jednocześnie jest gwarancją najlepszej jakości i znakiem rozpoznawczym: czy to na szosie, czy w terenie, czy w promieniach UV, czy w deszczu, czy w śniegu, edycja EXTREME z serii Touratech Waterproof  wytrzyma wszystko. 


Rozpocznij swoją przygodę już teraz z Touratech Waterproof EXTREME Edition,

Więcej informacji
Copyright © 2021