System komunikacji Sena 30K Bluetooth Mesh-Network (Duo-Set na 2 kaski)

495,10 €
(2 240,73 zł)
598,47 €
(2 708,57 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Part number
01-065-0987-0
incl. 23% Tax
Nowa adaptacyjna technologia Mesh Networking Techmnology zastosowana w urządzeniu 30K firmy Sena zapewnia płynną komunikację w grupie, nawet jeśli jeden z kierowców znajdzie się poza zasięgiem. Dzięki dodatkowym połączeniom i technologii połączeń siatkowych, 30K oferuje komunikację nowej generacji

INFORMACJE:
- Połączenie od motocyklisty do motocyklisty, na odległość do 2000 metrów w otwartym terenie
- Interkom grupowy dla maksymalnie 16 użytkowników
- Bluetooth 4.1 współpracuje z wszystkimi smartfonami, telefonami komórkowymi i nawigacjami satelitarnymi
- Do 13 godzin czasu rozmów
- Połączenia w trybie głośnomówiącym dla wszystkich telefonów komórkowych, smartfonów i iPhone'ów z Bluetooth
- Odbiornik radiowy FM i VHF z funkcją RDS AF (Radio Data System Alternate Frequencies)
- Możliwość aktualizacji oprogramowania

MESH INTERCOM™, CZYLI POZIOM WYŻEJ
Samooptymalizująca się i intuicyjna technologia, dzięki której możesz skupić się na jeździe. Technologia Sena Mesh Intercom™ jest już dostępna i gotowa, aby zmienić Twoją jazdę. Wystarczy nacisnąć przycisk na górze 30K, aby włączyć tryb publiczny, a automatycznie i natychmiastowo połączysz się z praktycznie nieograniczoną liczbą użytkowników 30K w promieniu jednej mili. Połączenia interkomowe są teraz bardziej stabilne niż kiedykolwiek dzięki nowej technologii Mesh Intercom™ firmy Sena. Gdy jeden z uczestników grupy wyjdzie poza zasięg, reszta grupy pozostaje bezproblemowo połączona, podczas gdy urządzenie 30K nadal inteligentnie wyszukuje utracone połączenie i automatycznie łączy się ponownie, gdy tylko znajdzie się w zasięgu. Już nie będziesz musiał się martwić o utratę połowy swojej grupy z powodu połączenia łańcuchowego Bluetooth z przeszłości. W trybie prywatnym można zaprosić i komunikować się z maksymalnie 16 motocyklistami w zasięgu do 2,0 km (1,2 mil), podczas gdy nieskończona liczba gości może również dołączyć do nasłuchu. Podczas jazdy z 5 lub więcej motocyklistami, Interkom Mesh będzie inteligentnie utrzymywał łączność z grupą w zasięgu do 8 km (5 mil).

TERAZ POŁĄCZONY LEPIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Nie zostawiaj swoich kolegów w tyle. Zaawansowana technologia Sena Mesh Intercom™ jest w stanie współpracować z Bluetooth, umożliwiając więcej połączeń niż kiedykolwiek wcześniej dzięki 30K. 30K posiada wszystkie możliwości niezbędne do jazdy w dużych grupach. Zaprojektowany z innowacyjną podwójną anteną i 2 oddzielnymi procesorami, jednym dla Bluetooth i jednym dla technologii Mesh Intercom™, 30K ma możliwość połączenia się z każdym procesorem jednocześnie dzięki nowej funkcji multi-operation. Dzięki możliwości jednoczesnego połączenia zarówno z Mesh Intercom™, jak i Bluetooth 4.1, 30K oferuje łączność, której potrzebujesz podczas jazdy.

WIĘCEJ SPOSOBÓW NA ŁĄCZNOŚĆ Z MOTOCYKLISTAMI NA CAŁYM ŚWIECIE
Łączność podczas jazdy jeszcze nigdy nie była tak łatwa. 30k to nasze najinteligentniejsze urządzenie oferujące wszechstronność połączenia poprzez technologię Mesh Intercom™, Bluetooth lub nową aplikację Sena RideConnected. Aplikacja Sena RideConnected pozwala w prosty sposób łączyć się z motocyklistami na całym świecie poprzez sieć komórkową. Połącz się z każdym motocyklistą w każdej sytuacji dzięki 30K. Mimo że 30K ewoluował do technologii Mesh Intercom™, nadal jest kompatybilny z Bluetooth 4.1 i może łączyć się z maksymalnie 3 innymi urządzeniami Bluetooth Sena i innymi. Odbieraj połączenia telefoniczne, słuchaj nawigacji GPS lub słuchaj wbudowanego radia FM dzięki 30K.

NAJWYŻSZEJ KLASY TECHNOLOGIA POZWALA WYPRZEDZAĆ TRENDY
Więcej funkcji, które pozwolą Ci utrzymać właściwy kierunek jazdy. 30K posiada nową funkcję szybkiego ładowania, co oznacza, że już po 20 minutach ładowania można korzystać z interkomu Bluetooth przez imponujące 5 godzin lub Mesh Intercom™ przez 3 godziny. Dzięki rewolucyjnej podwójnej antenie, użytkownicy mogą teraz jednocześnie korzystać ze wszystkich funkcji 30K, takich jak Mesh Intercom™ i interkom Bluetooth. Gdy jesteś już na drodze, pełna kontrola nad 30K może być wykonywana za pomocą komend głosowych bez użycia rąk. Intuicyjna technologia zapewnia bezpieczną, kontrolowaną jazdę podczas płynnego poruszania się po funkcjach muzyki, telefonu i interkomu. Wodoodporny zestaw 30K jest kompatybilny z opcjonalnym pilotem na kierownicę firmy Sena oraz wszystkimi akcesoriami z uchwytem 20S.

30K JEST WIELOZADANIOWY, WIĘC TY NIE MUSISZ TEGO ROBIĆ
Dzięki funkcji Audio Multitasking™ masz kontrolę nad tym, co chcesz usłyszeć. Technologia Sena 30K Audio Multitasking™ umożliwia prowadzenie rozmowy za pośrednictwem technologii Mesh Intercom™ przy jednoczesnym korzystaniu z funkcji Bluetooth, takich jak strumieniowe przesyłanie muzyki ze smartfona, odbieranie lub wykonywanie połączeń telefonicznych, czy słuchanie nawigacji GPS zakręt po zakręcie. Użytkownicy nie muszą już zmagać się z frustracją związaną z przerwami w funkcjach audio poprzednich urządzeń komunikacyjnych Bluetooth. Teraz funkcje audio nie będą przerywać sobie nawzajem, lecz po prostu nałożą się na siebie, zapewniając płynne wrażenia słuchowe. Wzmocnij swoją jazdę dzięki przeplatającym się źródłom dźwięku.

SPECYFIKACJE OGÓLNE
- Wymiary:
- Moduł główny: 102 mm x 56 mm x 27 mm ( 4,0 in x 2,2 in x 1,1 in)
- Głośnik: głośnik 40 mm - grubość 6,5 mm
- Mikrofon na wysięgniku: długość 190 mm
- Waga:
- Moduł: 61 g (2,15 oz)
Więcej informacji
There are currently no downloads available.
Copyright © 2021