Stelaż kufrów bocznych ze stali nierdzewnej, srebrny do KTM 690 Enduro / Enduro R (-2017)

340,99 €
(1 616,17 zł)

Delivery time: 6-10 days

(with the advance payment from the day after the payment order by the customer, and for other methods of payment from the day after the contract)

Part number
01-051-0170-0
incl. 23% Tax
Stelaż do KTM 690 Enduro / Enduro R wykonany jest z 18 mm rury ze stali nierdzewnej, co gwarantuje szczególnie wysoką stabilność nawet poza "utartymi szlakami".

Powodem tej solidnej konstrukcji jest fakt, że KTM nie wyposażył 690 Enduro w odpowiednią ramę tylną. Właściwie można powiedzieć, że tylny zbiornik jest tylną ramą.

Stelaż  jest mocowany za pomocą dwóch rozpórek po prawej i lewej stronie uchwytu podnóżka kierowcy. Po obu stronach stelaża znajdują się dwie dodatkowe rozpórki, które zapobiegają skręcaniu się stelaża z kuframi. Jedna rozpórka nie wystarczyłaby do zapewnienia stelażowi niezbędnej stabilności. Dwa elementy stelaża po prawej i lewej stronie są skręcone razem za pomocą belki znajdującej się za mocowaniem tablicy rejestracyjnej. Umiejscowienie bagażnika zostało tak dobrane, aby nawet z założonymi kuframi było jeszcze wystarczająco dużo miejsca na ciasnych zakrętach. Szerokość zamontowanego stelaża wynosi 48 cm. Podnóżki dla pasażera można zamontować bezpośrednio do stelaża.
Więcej informacji
Copyright © 2021