Wyposażenie | System miękkiego bagażu Discovery2

Wyposażenie | System miękkiego bagażu Discovery2

Gruntownie zmodyfikowany system miękkiego bagażu Discovery2 łączy zalety swojego poprzednika, takie jak uniwersalne dopasowanie i maksymalna elastyczność, ze zwiększoną wytrzymałością i dodatkowymi funkcjami.

Nie ma bardziej swobodnego sposobu na rozpoczęcie podróży motocyklem - wystarczy umieścić miękki system bagażowy Discovery2 na siedzeniu i zamocować go. I gotowe. Najlepsze jest to, że dzięki przemyślanej konstrukcji Discovery2 pasuje do niemal każdego motocykla - bez potrzeby stosowania sztywnego stelaża.

Bezpieczne dopasowanie zapewniają cztery duże pasy mocujące, które dzięki pomysłowemu rozmieszczeniu mają odpowiedni punkt mocowania na każdym motocyklu. Dwie wodoodporne wsuwane torby mogą pomieścić do 25 litrów bagażu każda. Torby są łatwe do napełnienia i nawet gdy są pełne, za pomocą pętli, można łatwo włożyć je do kieszeni bazy systemu i dodatkowo zabezpieczyć paskiem z klipsem. Nowy wentyl umożliwia po napełnieniu toreb usunięcie powietrza. Wypróbowane i przetestowane rolowane zamknięcie utrzymuje zawartość suchą w każdych warunkach pogodowych, a także służy jako uchwyt do przenoszenia.

Kolejną nowością w modelu Discovery2 są umieszczone z przodu i na pokrywie naszywki Molle. Można do nich przymocować dodatkowe elementy bagażu. Ponadto wzmocnione szwy w krytycznych punktach sprawiają, że Discovery2 jest jeszcze bardziej wytrzymały niż jego poprzednik. Apteczka pierwszej pomocy, butelki z olejem, kombinezon przeciwdeszczowy lub inne mniejsze przedmioty, które chcesz mieć szybko pod ręką, można schować w dwóch zewnętrznych kieszeniach z rolowanymi zapięciami. Pojemność około 7,5 litra każda zapewnia wystarczającą ilość miejsca. Trzy rzędy pasków w środkowej części systemu umożliwiają przymocowanie plecaków, namiotów, mat do spania lub innych elementów bagażu. Duże pokrywy z paskami zaciskowymi utrzymują dodatkowy bagaż bezpiecznie na swoim miejscu. Dwie siatkowe kieszenie w pokrywie mogą pomieścić mapy, kamizelkę bezpieczeństwa lub inne małe przedmioty.

  1. Luggage system Discovery2, by Touratech Waterproof
    Luggage system Discovery2, by Touratech Waterproof
    444,35 €
    (1 892,62 zł)Copyright © 2021