Wyposażenie | Torba wewnętrzna do kufrów BMW Vario - Talent organizacyjny

Wyposażenie | Torba wewnętrzna do kufrów BMW Vario - Talent organizacyjny

Touratech jest pierwszym producentem akcesoriów oferującym torby wewnętrzne do systemu kufrów Vario firmy BMW Motorrad. Precyzyjnie dopasowane i wysokiej jakości produkty tekstylne zapewniają porządek w kufrach bocznym oraz centralnym, charakteryzując się wysokimi walorami praktycznymi.

Tutaj wszystko jest zorganizowane! Podróżowanie z wewnętrznymi torbami Touratech do systemu kufrów BMW Vario jest znacznie bardziej uporządkowane i komfortowe niż z luźnym bagażem wciśniętym do kufra. Odzież można starannie złożyć i schować w głównej komorze, a mniejsze przedmioty, takie jak przybory toaletowe, apteczka, narzędzia lub kable do ładowania, są łatwo dostępne w dodatkowych kieszeniach przednich i tylnych. Sprytnie umieszczony zamek błyskawiczny umożliwia dostęp do bagażu w dowolnym momencie, nawet gdy torba pozostaje w kufrze Vario.

Po dotarciu do celu, kufry Vario, jak i kufer centralny mogą pozostać w pojeździe i służyć jako bezpieczne i chronione przed deszczem miejsce do przechowywania kasków motocyklistów. Bagaż można wygodnie przetransportować do pokoju hotelowego w wewnętrznych torbach Touratech. Solidne uchwyty i praktyczny pasek do przenoszenia sprawiają, że przenoszenie jest dziecinnie proste.

Wewnętrzne torby są wykonane z wytrzymałego i odpornego na zabrudzenia materiału, który z łatwością wytrzyma nawet najcięższe zużycie. Dzięki precyzyjnej konstrukcji, objętość kufrów oraz topcase'a jest maksymalnie wykorzystana. Staranne wykonanie doskonale współgra z eleganckim wyglądem.

Touratech Torby wewnętrzne do system kufrów BMW VarioCopyright © 2021